i3 6100 ve 1050Ti sistem ne kadar eder?

ISLAND

Decapat
Bu sistem ne kadar eder arkadaşlar? 2. el piyasasına hakim olanlardan yardım bekliyorum.

i3-6100 3.7 GHz
H110M Anakart
Crucial 12 GB DDR4 RAM 2133 MHz
Galax 1050Ti 4 GB 128 Bit EX OC
500W PSU FSP
1 TB HDD

Ekran kartı - PSU - RAM 3 aylıktır. Faturası durmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Min. 2K Max. 2.5K. Neden derseniz ikinci elin dolar kuru olmaz. Bu parçalar Türkiye'de dolar düzgünken gayet ucuz parçalardı ve temel olarak 1 sene kullanıldığını baz alırsak alındığı fiyatın %20 ila %40 oranında fiyat düşürülmesi yapılmalıdır.

Min. 2K Max. 2.5K. Neden derseniz ikinci elin dolar kuru olmaz. Bu parçalar Türkiye'de dolar düzgünken gayet ucuz parçalardı ve temel olarak 1 sene kullanıldığını baz alırsak alındığı fiyatın %20 ila %40 oranında fiyat düşürülmesi yapılmalıdır.
Gel de bakkallara soyle bunu. Heheheh.

Net 2600 veya 2800'e gider o sistem. :D

2600 TL gibi bir fiyata satılabilir diye düşünüyorum.
Normalde satıcıların aldığı zamanki fiyatın altında satması lazım ama dolar yükseldiği için kâr yapmaya çalışıyorlar.

Teşekürler arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için. 2700 vermiştiler geçen gün sonra vazgeçti sanırım bir daha dönmedi o kişi anladığım kadarıyla 2.5k - max 3 k arası gidecek gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı