i3 6100 ve ASUS ROG STRIX RX480 sistem GTA 5'te 60 FPS'i geçemiyor

efedeniz0612

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i3-6100 CPU @ 3.70GHz 3.70 GHz
8 GB Ddr4
Gtx 750 2Gb
Msi Tomawk Z170A AC
Meslek
Bilgisiyar Ve Telefon Dükkanı
RAM
DDR4 Corsair Vengance 8GB
SSD veya HDD modeli
Hyperx 250 GB SSD
Ekran kartı
Asus Rog Strix Rx480 (3 fan)
Anakart
Msi Tomhawk Z170A AC
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-6100 CPU @ 3.70GHz 3.70 GHz
Merhaba, bütçemle sistem topladım. Sistemde GTA 5'i yüksek ayarlarda 60 FPS'nin üzerinde oynayamıyorum. Ayrıca, emülatör açtığımda takılma sorunu yaşıyorum. Bakımlarını kendim yaptım ve bilgisayar konusunda bilgiliyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba, bütçemle sistem topladım. Sistemde GTA 5'i yüksek ayarlarda 60 FPS'nin üzerinde oynayamıyorum. Ayrıca, emülatör açtığımda takılma sorunu yaşıyorum. Bakımlarını kendim yaptım ve bilgisayar konusunda bilgiliyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Depolama alanına bağlı.

Değerler yüksek ayarlara göre gayet normal, RAM'inizi 16 GB yaparsanız bir tık artabilir, onun dışında bu FPS değerleri normal, şunu da belirtmekte fayda var ekran kartınızın driverini güncel olduğundan emin olun. :D

Değerler yüksek ayarlara göre gayet normal, RAM'inizi 16 GB yaparsanız bir tık artabilir, onun dışında bu FPS değerleri normal, şunu da belirtmekte fayda var ekran kartınızın driverini güncel olduğundan emin olun. :D

Acaba işlemci yetmiyor mu? RAM yükseltmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı