İ3 6100 ve GTX 750Ti hazır sistem alınır mı?

TevfikCan023

Hectopat
Daha fazla  
Dostum, şimdi konu açacaksın 1.600TL sistem toplama diye, bizde sana bu sistemden daha dayanıklı, daha yüksek performans veren bir sistemi sinerjiden toplayacağız.

Sonra sen sinerjiden, bizim seçtiğimiz parçaları seçip montaj hizmetini de tikleyerek siparişi vereceksin.

Ayrıca 1.600 çok sınır bir değer, biraz daha yükseltmen gerek bütçeni, 1.800 1.900 e daha dengeli sistemler toplanabilir.

hocam öylede bütçe yok peder bey keser valla :D sonuç olarak 1700 liraya bundan iyisi toplanır mı birde çoğu ekran kartı artık VGA desteğini kesti. buna yönelik düsünmek lazım GTX serisinde tek bunda var VGA girişi :( birde NVIDIA seçmişimdir her zaman AMD de kullandım günlük 4-5 saat ama sevmedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    92,8 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi GameEkstra'dan bilgisayar almak istiyorum.
Fakat bu bilgisayar ne kadar is görür? CS:GO'da kaç FPS verir merak ediyorum. Bu fiyata hazır sistem varsa öneri yaparsanız sevinirim.
NOT;
-Babam toplama bilgisayarı bilmediği için izin vermiyor.
-Monitorümde sadece VGA girişi var ona göre :)
Bilgisayar linki:
Low Skylake Bilgisayar i3 6100 / 8 gb / 1 tb / 2 gb 128 bit Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Babanın karşısına geçip "Adamın Canını Sıkma Uleyn" dersen belki toplama alabilirsin :D.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı