i3 6100 ve GTX 760 PUBG Mobile kasma sorunu

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Bilgisayarımın özellikleri;
  • i3 6100 işlemci
  • H110M PRO VD anakart
  • Kingston Fury 16 GB RAM
  • 250 GB Sandisk Ultra 2 SSD
  • 2 TB HDD
  • MSI GTX 760 Twin ekran kartı
Bu özellikteki bir bilgisayarda PUBG emulatörde kasma ve donma yaşıyorum. FPS değerleri 59 -60 bazen 25 -35'lere düşüyor anlık tekrar 59'a çıkıyor ama yine de takılma ve donma anlık oluyor. Sadece PUBG emulatörde yaşıyorum. CS:GO 130 FPS değerlerinde. GTA 5 full ayarlarda 60 FPS'de oynuyorum. Sebebini anlamış değilim. Sadece emulatörde yapması da ilginç. Tencent'in resmi emulatörünü kullanıyorum. Ne yapmam gerek? Önceden takılmıyordu, takılsa da ara ara oluyordu. İnternet hızım falan da iyi aslında, kafayı yiyeceğim artık, oyun sorunlu herhalde. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bence ayarlarin yalnış.Bu videoyu izle.Ayni sistem adamda var 50+ fps aliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WİN G TUŞU BİRAZ İŞE YARADI GİBİ AMA GENEDE TAKILMA DEVAM EDİYOR

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı