i3 6100 ve GTX 960 sistem alınır mı?

Prodigygibi

Hectopat
MSI 960 GTX 2 GB 128Bit
MSI B150 Gaming m3 DDR4
HyperX Fury DDR4 8 GB RAM
İntel i3 6100 3.7 GHz
Kingston 120 GB SSD
WD 1 TB harddisk
Deep cool 500W

Bu bilgisayarı kuzenim 2.el olarak alacak (2100TL). PUBG, CS:GO gibi oyunları açar mı? Açarsa kaç FPS alır ve bu PC alınır mı?

1080p En düşük ayarlarda 50-60 FPS alacagını düşünüyorum. 720P testlerini izledim orda bile zor 60 FPS almıyor. Bana kalırsa bu PC alınmaz. Ancak CS:GO oynarsın akıcı bir şekilde. PUBG için en az 1050Ti gerekiyor. Yoksa işlemci yeterli ve RAM'de fena değil.

1080p En düşük ayarlarda 50-60 FPS alacagını düşünüyorum. 720P testlerini izledim orda bile zor 60 FPS almıyor. Bana kalırsa bu PC alınmaz. Ancak CS:GO oynarsın akıcı bir şekilde. PUBG için en az 1050Ti gerekiyor. Yoksa işlemci yeterli ve RAM'de fena değil.
Dalga geçiyorsun galiba.GTX 1050Ti ve 960 karşılaştırması:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dalga geçmiyorumda senin konuyu iyice okumadığına eminim. 2 GB olan GTX 960 ekran kartı arkadaşın alacağı. Senin yolladığın test ise yinede 1050Ti ile kafa kafaya gidemeyen bir kart 4 GB modeli.

Bu sisteme bakılabilir:
R3 1200/GTX 1050 TI/8GB RAM Bilgisayar

Daha güncel ve garantisi devam ediyor. Hem 100 TL daha ucuz. Mümkünse o 100TL'nin üstüne biraz daha koyup daha kaliteli bir güç kaynağı alın bu sisteme ileride.

Dalga geçmiyorumda senin konuyu iyice okumadığına eminim. 2 GB olan GTX 960 ekran kartı arkadaşın alacağı. Senin yolladığın test ise yinede 1050Ti ile kafa kafaya gidemeyen bir kart 4 GB modeli.
Onu fark etmemişim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı