İ3 6100 ve MSİ RX 470 The Crew Performans Testi

Merhaba arkadaşlar, forumda bir kaç kişi oyun testleri yapıyordu bende yapayım dedim. :D Öncelikle internetim çok iyi olmadığı için resim olarak paylaştım. Umarım beğenirsiniz. :)

The Crew Performansı:

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoca iyi günler ani fps takılmaları oluyormu sisteminizde gta 5 te , bu oyunda benim işlemcim i3 6098p ve gta e te anlık olarak sık sık donmalar oluyor ekran kartım gtx 750 ti. Ekran çözünürlüğü 1360x768 sizce oyun ayarları genel olarak yüksek ve birde oyun korsan ve eski bir sürüm v1.26 sizce sorun ayarların fazla olmasındanmı , işlemcidenmi yoksa oyunun korsan ve eski sürüm olmasındanmı
Versiyon 350.xx online 1.26 sanırım
Oyun bu arada 60 fps ile 100 fps arası değişiyor

Hoca iyi günler ani fps takılmaları oluyormu sisteminizde gta 5 te , bu oyunda benim işlemcim i3 6098p ve gta e te anlık olarak sık sık donmalar oluyor ekran kartım gtx 750 ti. Ekran çözünürlüğü 1360x768 sizce oyun ayarları genel olarak yüksek ve birde oyun korsan ve eski bir sürüm v1.26 sizce sorun ayarların fazla olmasındanmı , işlemcidenmi yoksa oyunun korsan ve eski sürüm olmasındanmı
Versiyon 350.xx online 1.26 sanırım
Oyun bu arada 60 fps ile 100 fps arası değişiyor
Hayır hocam hiç takılma yaşamıyorum. Milattan önce kalmış sürücüyü kullanıyorsunuz sanırım? :) Yazılımları güncelle düzelir sorunun. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı