i5-7500 ve RX 470 Sistem CS:GO ve ATS Performans Testi

• i5-7500 İşlemci
  • MSI H110M PRO-VD Anakart
  • ASUS RX470 Ekran Kartı
  • GSKILL 8GB DDR4 2400MHz Bellek
  • Samsung EVO 250GB SSD
  • ASUS VP228TE 1ms Monitör
CS:GO Performans Testi

vb5Pm6.jpg
vb5PRv.jpg
W0kDEY.jpg
z35MVY.jpg

American Truck Simulator Performans Testi

7qgDNl.jpg
gq86OZ.jpg
m36o2Y.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerlere bir bakın isterseniz, ben başaramadım fazlasını

Ayarlar Low'dur

Dosya Ekleri

• csgo2.jpg
    csgo2.jpg
    194,6 KB · Görüntüleme: 142
Arkadaşlar kulaktan dolma bilgilerle gelip şu şöyle oynanır bu böyle oynanır demenizi tavsiye etmem. RX 480 sahibiyim CS GO yu 1080p yüksek ayarlarda oynuyorum kümem Legendary Eagle. Herkes nasıl zevk alıyorsa öyle oynasın. Sanki low ayarlarda oynayıp profesyonel olup space soldiers da oynayacaksınız. Pehh. Açıkçası ben böyle daha iyi oynuyorum herkesin kendine göre bir oynama şekli var.

Oyun testi konusuna gelirsek testleri (bence) yüksek ayarlarda hatta mümkünse ultra ayarlarda test edilmeliki performansını görelim. Ona göre low ayarlar hakkında zaten bir fikir sahibi olursunuz.

İşlemcin nedir ve hangi ekran kartını kullanıyorsun?Çünkü işlemci ekran kartını besleyemiyor.
GTA 5 Ultra Grafiklerde 120-80 FPS oynayıp CS:GO da yeni yeni 200 FPS lere çıkmış bulunmaktayım. Bir kaç sistem ayarı yapıp Ekran kartı Clock değerini yükselttim. Şimdilik diğer oyunlarda problem yok .CS:GO da GPU%20 kullandığı için düşük FPS veriyor

Arkadaşlar kulaktan dolma bilgilerle gelip şu şöyle oynanır bu böyle oynanır demenizi tavsiye etmem. RX 480 sahibiyim CS GO yu 1080p yüksek ayarlarda oynuyorum kümem Legendary Eagle. Herkes nasıl zevk alıyorsa öyle oynasın. Sanki low ayarlarda oynayıp profesyonel olup space soldiers da oynayacaksınız. Pehh. Açıkçası ben böyle daha iyi oynuyorum herkesin kendine göre bir oynama şekli var.
Kimse sizi böyle oynayın veya şöyle oynayın diye zorlamıyor. Profesyonel oyuncuların ayarlarından bahsedilmiş sadece. Ayrıca ben de sıkı bir CS:GO oyuncusu olarak bahsedilen ayarlarda oynuyorum. Odaklama konusunda daha rahat olduğunu düşünüyorum.

Kimse sizi böyle oynayın veya şöyle oynayın diye zorlamıyor. Profesyonel oyuncuların ayarlarından bahsedilmiş sadece. Ayrıca ben de sıkı bir CS:GO oyuncusu olarak bahsedilen ayarlarda oynuyorum. Odaklama konusunda daha rahat olduğunu düşünüyorum.

Dostum dedim ki bu testler ultrada yapılmalı ki performansını görelim dedim. Daha sonra CS GO zaten low ayarlarda oynanır tarzı düşünceler çıktı ortaya.Tamam siz düşükte oynayın birşey demiyorum da şu testleri ultrada yapın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı