i3 6100 ve RX 460 Sistem

KadirSMZ

Hectopat
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller arkadaşlar. Sonunda almayı düşündüğüm sistemin siparişini verdim. Hafta sonu sipariş edecektim ama Dolar yükselişte olduğu için bayramdan sonra fiyatların yükselebileceğini düşündüm.

14238258_343489449316656_1489620858326068889_n.jpg

Sistemi Sinerji'den sipariş verdim. Ekran kartı Sinerji stoklarında yoktu. Ben de bayram indirimini fırsat bilip Hepsiburada'dan sipariş ettim.

Adsız.png

Toplama konusunda Sinerji'ye güvenim tam. Ama beni endişelendiren bambaşka bir konu var. Bayram boyunca biriken kargolarla Yurtiçi Kargo nasıl baş edecek? Umarım bilgisayarım başına bir şey gelmeden bana ulaşır. Bunun dışında çevre birimi olarak da şu ürünlerin siparişini verdim:

123124123.png

Smallman.com'dan sipariş verildi.

Adsız2.png

Hepsiburada'dan sipariş verildi. Gameekstra'dan gönderilecek.

Monitörün Freesync özelliğini kullanabilmek için de Dark 1.5 Metre DisplayPort Kablo (v1.2 2160P Altın Uçlu) Fiyatı ürününü sipariş ettim.

Bütün ürünler önümüzdeki hafta içerisinde elime ulaşacak (umarım). Elime ulaşınca inceleme konusu açıp merak edenleri bilgilendireceğim. Toplama konusunda yardımcı olup değerli öneriler veren herkese teşekkür ediyorum. Umarım daha iyisi sizin olur. :)

Son düzenleme:
Klavye ve fare elime ulaştı. Smallman cuma günü sabah kargoladı, cumartesi sabah elime ulaştı. Paket ve ürünler sorunsuz geldi. İlk defa alışveriş yaptım ve çok başarılı buldum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı