i3 6100 Windows 11 desteklemiyor

Yasin_Enes

Hectopat
Daha fazla  
i3 6100 Kullanıyorum ve Windows 11 desteklemiyor ve desteklemediği halde indirenler var. İndirsem sizce herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Ücretli olmadan indirmek istiyorum.

i5 4200M işlemci ile kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. Siz de her yerde konuşulan bypass yöntemlerini kullanarak kullanabilirsiniz.

i3 6100 Kullanıyorum ve Windows 11 desteklemiyor ve desteklemediği halde indirenler var. İndirsem sizce herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Ücretli olmadan indirmek istiyorum.

Sıkıntı yaşanabilir. Fakat kullanıcıların çok yüksek bölümü sıkıntı güncel olarak yaşamamakta.

Ben i7-7700K'ya indirdim o da desteklemiyor Microsoft Insider programına katılırsan hiç öyle bypass la falan uğraşmazsın direk ayarlardan indirebilirsin.

Aynı işlemciyi kullanıyorum denemek için yükledim Windows 11 hiçbir sorun yaşamadım fakat sistem gereksinimlerini desteklemediği için hiçbir güncellemeyi alamazsın diye biliyorum.

Aynı işlemciyi kullanıyorum denemek için yükledim Windows 11 hiçbir sorun yaşamadım fakat sistem gereksinimlerini desteklemediği için hiçbir güncellemeyi alamazsın diye biliyorum.

Benim PC'ye Windows 11'in son kararlı versiyonu indi laptoptan kontrol ettim onda 8. nesil var en azından beta sürümü inmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı