i3 7100 için 5000 TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Bide Öyle Çok Ağır Oyunlar Oynamıyorum
Beam.ng Drive
Csgo
Asetto Corsa
F1 serisi
Gibi oyunları oynuyorum
Muhtemelen kasarak oynuyorsun. F1 ve Asetto için FPS'in artar grafikleri daha iyide oynayabilirsin. Bahsettiğim ekran kartı güncel oyunları ultra değil ama yüksek ayarlarda 60 FPS üstü oynatıyor. Bir çok oyunda ultra da 60 FPS üstü oynuyorsun. Karar senin.

Bide Öyle Çok Ağır Oyunlar Oynamıyorum
Beam.ng Drive
Csgo
Asetto Corsa
F1 serisi
Gibi oyunları oynuyorum

Ustam O kadar değişiklik Yapamam GTX 1050 seviyesinde Olmazmi Yine
Hocam sizi uzun süreler götürebilecek bir sistem dizelim. İsterseniz ekran kartını alın şimdi. Gelecek ay da ram ve psu alırsınız.

Muhtemelen kasarak oynuyorsun. F1 ve Asetto için FPS'in artar grafikleri daha iyide oynayabilirsin. Bahsettiğim ekran kartı güncel oyunları ultra değil ama yüksek ayarlarda 60 FPS üstü oynatıyor. Bir çok oyunda ultra da 60 FPS üstü oynuyorsun. Karar senin.
Tam Noknatan vurdunuz Hocam Dx 12 Oyunlarında Felç kaliyordu 1050

Bir de Öyle Çok Ağır Oyunlar Oynamıyorum
Beam. Ng Drive
CS:GO
Assetto Corsa
F1 serisi
Gibi oyunları oynuyorum

Ben 1050 kullanırken BeamNG de 3 araç çıkardığımda medium da kart felç oluyordu. 240W PSU ile adam gibi GPU kullanamazsınız. 500W PSU alın sonra 2. el RX6600 alın geçin derim.

Nerede yaşıyorsunuz? 2. ele yönelebilirsiniz.
Hocam Pek Tercihim Değildir 2.el Bir Çok Kez Sıkıntı Yasadim Ama Sizin Dediğiniz Gibi Yapsak Daha Mantıklı Gibi

Hocam Pek Tercihim Değildir 2.el Bir Çok Kez Sıkıntı Yasadim Ama Sizin Dediğiniz Gibi Yapsak Daha Mantıklı Gibi
Rx 6600 Alıp digerlerini Sonradan Almak

Nerede yaşıyorsunuz? 2. ele yönelebilirsiniz.
Karaman Ermenek

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı