i3 7100 işlemci yerine R5 1600 alınmalı mı?

Son düzenleme:
Burada satılan Ryzen 5 1600 revizyonlu model. Peşin fiyatına taksit seçeneği var bunu kullanabilirsiniz işlemciyi alırken. Sorunuza gelecek olursak her şekilde alınmalı. Aynı şeyi kuzenim için yapmak için uğraşıyoruz fakat aynı işlemciyi satma konusunda problem yaşıyoruz.
Bende aynı işlemciyi buradan aldım. Satıcı gayet ilgili. Hızlı sürede kargolandı.

Burada satılan Ryzen 5 1600 revizyonlu model. Peşin fiyatına taksit seçeneği var bunu kullanabilirsiniz işlemciyi alırken. Sorunuza gelecek olursak her şekilde alınmalı. Aynı şeyi kuzenim için yapmak için uğraşıyoruz fakat aynı işlemciyi satma konusunda problem yaşıyoruz.
Dostum kredi kartım olmadığı için maalesef alamıyorum, Mağazadan veya elden almayı düşürüyorum. Kredi çekmeye üşeniyorum zaten vermezler.

Yer Aydın. Elden de veririm lakin fiyat konusunda indirim yapamam. Zarar etmeyeyim durduk yere. 2 haftalık ürün zaten.
2 haftalık da olsa ikinci el politikası. Hiç kullanmasan da senin adına faturalı vs. yani fiyatını sabit tutarsan zor satarsın.

Dostum kredi kartım olmadığı için maalesef alamıyorum, Mağazadan veya elden almayı düşürüyorum. Kredi çekmeye üşeniyorum zaten vermezler.
Kredi kartı gerekmiyor hocam ininal gibi bir kart alıp alabilirsiniz, ikinci elini sıfırdan pahalıya almak saçma değil mi? Bahsedilen ramler ise 350den satıldı sıfırı 420 civarında diye biliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı