i3 7100, RX 470 ve GTX970 ile darboğaz yapabilir mi?

DarkWhostle

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Size bir şey sormak istiyorum. Şimdi ben bu iki sistemden birisini alacağım fakat darboğaz yapar gibi duyumlar duydum. Sizce i3 7100 darboğaz yapar mı iler ki oyunlarda bana sıkıntı çıkarır mı?
alnck2.png

Cevaplarsanız sevinirim:like:

Dosya Ekleri

• alıncak1.png
    alıncak1.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 136
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciye yüklenen oyunların bazılarında yapar. BF1 multiplayer modu ya da GTA V gibi. Ama performansa etkisi ortalama %20 falan. Alınabilir. Kişinin tercihine bağlı.

Everest yada Frisby markalı ürünlerden kaçının size tavsiyem. Corsair yada Cooler Master markalı bir PSU tercih edin. İşlemci bu arada o karta yetecektir.

Everest yada Frisby markalı ürünlerden kaçının size tavsiyem. Corsair yada Cooler Master markalı bir PSU tercih edin. İşlemci bu arada o karta yetecektir.
Psu konusunda teşşekürler fakat bazıları yetmez diyor bazıları yeter çok kararsız kaldım malesef aldğım zamanda elimde patlamasın sizce i5 7600 alıp gtx 750ti almak nasıl bir seçim olabilir ?

Psu konusunda teşşekürler fakat bazıları yetmez diyor bazıları yeter çok kararsız kaldım malesef aldğım zamanda elimde patlamasın sizce i5 7600 alıp gtx 750ti almak nasıl bir seçim olabilir ?
Çok saçma ve mantıksızca bir seçim olacaktır. i3 7100 da rx 470 ile gayet yeten bir işlemci. Bir önceki i3 6100 ile Multiplayer oyunlarda %80 işlemci kullanımı vardı. i3 7100 ile daha stabil olacaktır bu durum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok saçma ve mantıksızca bir seçim olacaktır. i3 7100 da rx 470 ile gayet yeten bir işlemci. Bir önceki i3 6100 ile Multiplayer oyunlarda %80 işlemci kullanımı vardı. i3 7100 ile daha stabil olacaktır bu durum.

bu videodaki cpu kullanım değerleri iyimi sence ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı