i3-7100 Sistem yükseltme

1050 Ti şuanki 0 fiyatını hak etmiyor. 180 W PSU'da çok az. Rx570+550W PSU takviyesi yapabilirsiniz. İlerde RAM takviyesi ile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Fakat işlemci büyük ihtimal Rx 570'e darboğaz yapacaktır (emin değilim.).

Bak aşağıda paylaşacağım videoyu yayınlayan kanal bilgisayar tamiri yapıyor. Reballing (ekran kartı arıza tamiri ciddi seviyede, kısa devre tamiri falan değil yani) videoları var bu adamların. 4-5 videosu var adamın reballing yaptığı hepsi RX570 girip inceleyebilirsin. Reballing yaptıktan sonra kartın hayrını gör 3 ay garanti veriyorlar.
Foruma yeni katılmış gibi görünmeme bakma. Bu yeni hesabım yıllardır buradayım ve RX570'in nasıl rezil bir kart olduğunu biliyorum. Düşün 0 ekran kartı alıyorsun jelatini üzerinde takıyorsun, ekranda çizgiler renklerde bozukluklar oyunlarda ani FPS düşüşleri sürücü kaynaklı arızalar, hardware kaynaklı arızalar, wattman... Yüksek enerji harcıyo, yüksek enerji harcadığı için çok ısınıyor. Onu soğutmakla uğraşacaksın, 70-80 arası gidip gelecek underwolt yapacaksın. Ha dersen ben çok şanslıyım, arızasız ve sağlamını denk getiririm şansıma güveniyorum. Isınma konusunuda underwalt yapar hallederim diyorsan alabilirsin. Fakat şöyle söyleyeyim GTX1050ti'ın 50 derece sıcaklıkta çalıştırdığı oyunu RX570 70 derecede çalıştırıyor. Kart ömrünüde etkiliyor bu. Ha ben şu anda en temel iki kart öneririm birisi GTX1650 SUPER, diğeri GTX1660 Super. Ama paran yoksa yapacak bir şey yok. Ben GTX1050ti kullanıyorum gayet memnunum. RTX3060 çıktığı zaman almayı planlıyorum ama 144Hz için. Yoksa 60 Hz bir monitörde bir ayar düşürür yine yağ gibi oynarsın son çıkan oyunları. Eski oyunları ultra ayarda oynarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler yardımın için

Teşekkürler yardımın için
Rica ederim. Bizim gibi ülkelerde insanlar aldığı ömürleri yıllarca kullanabilmek istiyorlar haklı olarak. Çünkü giriş ve orta seviye ürünlere bile dünyanın parasını veriyorsun. RX 570 için olan uyarımı bu yüzden göz önünde bulundur. Almanı tavsiye ettiğim kartlar uzun ömürlü kartlar o konuda da gönlün rahat olsun yani.
RX580 Armor 8 GB için 80C normal mi? - Technopat Sosyal Bak buda söylediklerime kanıt niteliğinde bir başlık yeni açılmış incelersin.
RX570 sistem takılma sorunu - Technopat Sosyal Bak geldikçe geliyor.
Bunların hepsi şimdi açılan konular.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı