i3 7100 ve GTX 1050 Ti Düşük Performans

Mralperen

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım iyi fakat oyunlarda yeteri kadar performans alamıyorum.
PC özelliklerim:
  • i3 7100
  • MSI GTX 1050Ti OC Edition
  • 8 GB DDR4 RAM
  • Gigabyte B250M anakart
  • Xiagmatek ares 1701 500W kasa
Ben bu değerlerden fazla anlamadığım için buraya anlayan biri olursa diye fotoğraflarını atıyorum.

1.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci fanı ve psu fanı dışında 1 tane ufak fan var o da fazla iyi değil low,ayarlarda oynuyorum,işlemci fanı ise anakartın altına baktığım zaman hepsi tam oturdu gözüküyor fakat kollardan biri kırık fakat fazla etkiliyor mu bilmiyorum dik duruyorlar ama

İşlemci fanı ve psu fanı dışında 1 tane ufak fan var o da fazla iyi değil low,ayarlarda oynuyorum,işlemci fanı ise anakartın altına baktığım zaman hepsi tam oturdu gözüküyor fakat kollardan biri kırık fakat fazla etkiliyor mu bilmiyorum dik duruyorlar ama
Naptın hocam sen ? :) Kasada dandik bi fan ve işlemci ayagı kırık mı ? Isınır tabiki o. Sorunun büyük ihtimalle isinmadan kaynaklı. İşlemci ayakları internette 5-10 tl ye satılıyor onlara bakabilirsin. Termal macun ne durumda ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı