i3 8100 FIFA 23'te 90 derece oluyor

Zenoxygen

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4
Merhaba, Intel i3 8100 işlemcim var ve çok ısınıyor gibi, hatta bu ısınma yüzünden bilgisayarım kapanıyor. Masaüstünde 50 derece, FIFA 23'de 90 dereceyi bulabiliyor.
Detroit Become Human adlı oyunda bu ısınmadan dolayı çokca kez bilgisayarım kapandı, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Intel i3 8100 işlemcim var ve çok ısınıyor gibi, hatta bu ısınma yüzünden bilgisayarım kapanıyor. Masaüstünde 50 derece, FIFA 23'te 90 dereceyi bulabiliyor.
Detroit Become Human adlı oyunda bu ısınmadan dolayı çokca kez bilgisayarım kapandı, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Termal macun sür.

Bilgisayarı yeni aldım ve 0'dı, bize bilgisayarı satan adam sürmüştü macunu. Adamda bilgisayarcıydı.

Yani kalan tek şey kasa hava almiyordur ve stok fan kullaniyorsundur benim de şu an 85'i bulur stok fan oldugu icin ama 90 fazla biraz bilemedim.

Yani kalan tek şey kasa hava almiyordur ve stok fan kullaniyorsundur benim de şu an 85'i bulur stok fan oldugu icin ama 90 fazla biraz bilemedim.

Kusura bakma dostum, bilgisayarı aldığım adam bana termal macun sürdüm demişti fakat termal macun yokmuş. Bende ona göre sana söylemiştim termal macun var diye, termal macun etki eder mi peki kapanmasında falan?

Termal macun sürülmeden fanı direkt takmak sıcaklıkları çok arttırır ama stok fanlarda kendiliğinden halihazırda termal macun bulunmuyor mu? Bulunmuyorsa ucuza kaçmadan performanslı bir termal macun almanızı öneririm. Öneri isterseniz pahalı ve iyi olarak:

Fiyat performans olarak:

Kusura bakma dostum, bilgisayarı aldığım adam bana termal macun sürdüm demişti fakat termal macun yokmuş. Bende ona göre sana söylemiştim termal macun var diye, termal macun etki eder mi peki kapanmasında falan?

Evet tabii çok etkiler yoksa insanlar neden termal macun kullansın 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı