i3 8100 Sistem Toplama

Sadece meraktan soruyorum ancak neden Vatan?
İnternetten bir kere ağzım yandığı için yoğurdu üfleyerek yiyorum. Geçenki topladığım sistemi internetten almıştım ve gelen 1500 tl lik ekran kartı kırık çıktı. Şikayet ettim hatalı ben çıktım. Siz kırdınız dediler. O günden sonraki pc toplama felsefem; giderim, görürüm, alırım. Tertemiz.

İnternetten bir kere ağzım yandığı için yoğurdu üfleyerek yiyorum. Geçenki topladığım sistemi internetten almıştım ve gelen 1500 tl lik ekran kartı kırık çıktı. Şikayet ettim hatalı ben çıktım. Siz kırdınız dediler. O günden sonraki pc toplama felsefem; giderim, görürüm, alırım. Tertemiz.
Nereden almıştınız ve ekran kartınız neydi?
Ayrıca teknoloji şans işidir. En iyi denilen yerde bile kötü ürün çıkma şansı varken,kötü denilen bir ürünün iyi çıkma şansı da olabilir.

Öncelikle merhaba. Konuyu hortlattığınız için ceza yiyeceksiniz. Hemen bu mesajın altındaki küçük yazıyla "Kullanım Rehberi" yazan yere tıklayıp yeni konu aç.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı