i3 8100 Sistemde Mount and Blade Viking Conquest kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Intel Core i3 8100 Soket 1151 - 8. Nesil 3.6GHz 6MB Önbellek 14nm İşlemci
ASUS Cerberus GTX 1050 Ti OC 4 GB Ekran Kartı
8 GB RAM
MSI H310M PRO-VD Plus Intel H310 Socket 8.-9.Nesil 1151 DDR4 2666MHz Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sana yardımcı olunmasını istiyorsan parçaları teker teker yazacaksın buraya. Yazmayacaksan ukala cevaplar vermek yerine kendi sorununu kendin çöz. Kimse senin uşağın değil burada.

Yukarıda yazılanları doğru bir şekilde okuyup yorumlamadan eleştirmenizi doğru bulmuyorum. Sorunu olduğunu bahseden arkadaş, ilk olarak sistemini tam olarak belirtmediğinden dolayı, sorunun çözümü için yeteri düzeyde destek alamamış, ancak bahsettiğiniz şekilde ukala cevaplar verdiğini düşünmüyorum. Kimse senin uşağın değil gibi bir cümle kuruyorsunuz, hayırdır ne bu samimiyet! Sonrasında hatasının farkına vararak sistemini belirtmesine rağmen, daha konuyla ilgili olarak herhangi bir şekilde yorum veya tavsiyede bulunamamışsınız. Yazık. Bu noktada forumda, desteğe ihtiyacı olan kullanıcılar, sorunlarını dile getirirken belirli şartları yerine getirmesi gerektiği gibi (sistem konfigürasyonunun belirtilmesi vs.), probleme dair destekte bulunmak isteyen kişilerin belli ahlak ve resmiyet sınırları içerisinde görüş bildirmesi gerektiğini düşünüyorum. @ByFilintaa, rica etsem, MSI Afterburner ile sıkıntı yaşadığınız an oyun içi değerlerinizin SS'ini gönderebilir misiniz? (İşlemci sıcaklıklar ve frekans değerleri de dahil olmak üzere). Oyun orijinal değilse, oyuna daha sonrasında gelen güncelleme/patchlerin oyun dosyalarına entegre olmaması bu tarz bir probleme sebebiyet vermiş olabilir. Ayrıca viking conquest modu, zamanında optimizasyon sıkıntısıyla gündeme gelmiş ve birçok kullanıcının da başını ağrıtmış.

Viking conquest - Stuttering and low fps :: Mount & Blade: Warband Genel Tartışmalar

Oyun içi değerlerinizde herhangi bir anormallik görülmezse, sorunun çözümüyle ilgili olarak aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.

https://forums.taleworlds.com/index...st-crash-and-runtime-errors-look-here.336276/

[Çözüldü] Mount and Blade Warband Viking Conquest Düşük GPU kullanımı - Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı