i3 8100 ve 1050 Ti Bulunan Sisteme 400W PSU Yeterli mi?

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Intel Coffee Lake i3 8100 3.6GHz, GTX1050Ti 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayar

Böyle bir bilgisayar toplamışlar ben almayı düşünüyorum fakat 400 W PSU koymuşlar. Yetmese koymazlar tabi ki fakat benim asıl merak ettiğim ileride bir sorun yaşar mıyım ya da performans kaybı olur mu ? Pek bir bilgim yok bu konu da yardımcı olursanız mutlu olurum.

Ayrıca ürün özelliklerine baktığımda görüntü çıkışlarında VGA bulunuyor, bildiğim kadarıyla 1050 Ti VGA çıkışı vermiyor Onboard ekran kartından mı bahsediyorlar acaba ?

Gayet yeterli GTX 1050 Ti 75 Watt kullanıyor ama sizin yerinizde olsam amd tercih ederdim gerek çoklu işlem performansı gerek chipset ömrü olsun intele göre baya avantajlı.

Teknobiyotik G1,5 AMD Ryzen™ 3 1300X 3.5GHz, GTX1050TI 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD 3 Adet Led Fanlı Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı

Hocam o üründen son 1 adet kalmış benim almam ay sonunu bulur :) Bir arkadaşım 1050 Ti için i3 8100 ün bile fazla olduğunu söyledi fazla para vermeye gerek olmadığını söyledi siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında acaba ?

Başlangıç seviyesi için tam alınabilecek bir bilgisayar ama alırken attığıma bir bakın kalmıssa onu tercih edin yoksada attığınız sistemde çok güzel onuda gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Başlangıç seviyesi için tam alınabilecek bir bilgisayar ama alırken attığıma bir bakın kalmıssa onu tercih edin yoksada attığınız sistemde çok güzel onuda gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorumlarınız için teşekkürler. 27 tl fark ödeyip 400 -W 500 W lık PSU almalı mıyım sizce?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı