i3 8100 ve GT 1030 sistem LoL ve CS:GO performansı

Bence yükseltme birkaç ay içerisinde yapılacaksa ikinci el bir ekran kartı alınmasını daha doğru buluyorum. 1030 parasını hak etmeyen bir kart.

Burdaki arkadaşlar GTX 1050 önermiş ama 720p monitör kullanıyor ve sadece bu oyunları oynuyorsanız fiyat performans açısından; GT 1030, GTX 1050'den daha iyi bir tercih olacaktır. Alırken GDDR5 olmasına dikkat edin.

720P mönitörüm var. GT 1030 sattım, GTX 1050 aldım. Arada fark var. Kesinlikle GTX 1050 al. Oyun oynadığını anlıyorsun.

İdare eder ama tatmin edici değil. GTX 1050 ile ancak zar zor yüksek ayarlara çıkıyorsun. Yeni oyunlar için diyorum tabi. Eski oyunları rahatça oynatıyor yüksek ayarda. GTX 1050 Ti alın. Ultrada oynarsınız oyunları.

GT 1030 oyun kartı olmadığını biliyordum. İdareten almıştım. GTX 1050 aldığımda bunu daha iyi anladım.

İdare eder ama tatmin edici değil. GTX 1050 ile ancak zar zor yüksek ayarlara çıkıyorsun. Yeni oyunlar için diyorum tabi. Eski oyunları rahatça oynatıyor yüksek ayarda. GTX 1050 Ti alın. Ultrada oynarsınız oyunları.

GT 1030 oyun kartı olmadığını biliyordum. İdareten almıştım. GTX 1050 aldığımda bunu daha iyi anladım.
Şahsen ben yıllardır 9500gt ile yetiniyorum.Bi anda 1050 ti geçmek uçurum olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı