i3-8130u sistem Assetto Corsa kaldırır mı?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 185

Rob

Decapat
RAM
8 GB
İşlemci
i3-8130u
Yukarıdaki özelliklere sahip bir laptopum var. Bir de 8 GB RAM takılı. Assetto Corsa kaldırır mı?

Düşük ayarlarda belki oynayabilirsiniz.

Ben i3 105g1 ile 30 fps civarı oynamıştım. Harici ekran kartı yoktu ve 4 GB ram vardı. Arada donma takılma oluyordu ama ramim yetersiz olduğu için olduğunu düşünüyorum.

Sizce benim sistemim kaldırır mı hocam?
Kaldırır diye düşünüyorum hocam. Ama şu an çok pahalandı AC, mümkünse başka birinin hesabında vs indirip deneyin, kaldırmazsa hiç almazsınız.
Ben indirim zamanı bütün DLC'ler ile birlikte 16 liraya almıştım. Şu an ciddi pahalandı maalesef.
Tabii size de bağlı, AC tam bir simülasyon. Gamepad veya direksiyon seti olmadan klavye ile zevk vermez, mouse ile oynanabilir olur ancak.
Eğer ben simülasyon zorluğunu istemem, arabayı alıp rahat rahat takılmak isterim derseniz arcade bir oyun olan FH4'e şans tanıyın.

Kaldırır diye düşünüyorum hocam. Ama şu an çok pahalandı AC, mümkünse başka birinin hesabında vs indirip deneyin, kaldırmazsa hiç almazsınız.
Ben indirim zamanı bütün DLC'ler ile birlikte 16 liraya almıştım. Şu an ciddi pahalandı maalesef.
Tabii size de bağlı, AC tam bir simülasyon. Gamepad veya direksiyon seti olmadan klavye ile zevk vermez, mouse ile oynanabilir olur ancak.
Eğer ben simülasyon zorluğunu istemem, arabayı alıp rahat rahat takılmak isterim derseniz arcade bir oyun olan FH4'e şans tanıyın.
Hocam peki indirim konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı