i3-9100F - GTX 1650 sistemde Rust 1 FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Rıdvan hoca

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
gtx 1650
Anakart
msi h310m pro vdh plus
İşlemci
i3 9100f
Hiçbir problem yokken birden Rus'ta gireyim dedim 1 FPS alıyorum sonra MSI Afterburner ile bakayım dedim oyun içinde ekran kartımı 0 kullanıyor nasıl düzeltebilirim? Format attım fakat sorun hala devam ediyor işlemcim ile gelen herhangi bir onboard ekran kartı yok, PC tek ekran kartı var.

CPU: i3-9100F
GPU: GTX 1650.
Windows 10.
16 GB RAM.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    169,6 KB · Görüntüleme: 67
Geforce Experience uygulaması üzerinde "Oyun ve Uygulama Optimizasyonu" seçeneği açık mı ? Eğer açıksa otomatik optimizasyon ile oyunun ayarlarını biz farkında olmadan yükseltebiliyor. Experience anasayfasında RUST oyunu görünüyor mu diye Kontrol eder misin ? Ekstra çözünürlük ve grafik ayarlarını otomatik yükseltmiş olabilir.

GeForce Experience uygulaması üzerinde "oyun ve uygulama optimizasyonu" seçeneği açık mı? Eğer açıksa otomatik optimizasyon ile oyunun ayarlarını biz farkında olmadan yükseltebiliyor. Experience anasayfasında Rust oyunu görünüyor mu diye kontrol eder misin? Ekstra çözünürlük ve grafik ayarlarını otomatik yükseltmiş olabilir.

GeForce Experience yüklü bile değil oyunu açtığımda SS olarak attığım bölümde de ekran kartını kullanıyor olarak göstermiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 20
İnternetteki yabancı kaynaklardan biraz daha araştırma yapacağım. İşe yarar bir şey bulursam paylaşırım.

Ek olarak, oyunun başlatma seçeneklerindeki kodu silerek yeniden dener misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı