i3-9100F GTX 1650 Sistemin GTA 5 Performansı iyi midir?

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim de bunlar bulunmakta en yüksek ayarlarda sabit 65 FPS alıyorum sizce bu normal midir, iyi midir?
GTX 1650 Ventus XS.
i3-9100F 8 GB RAM.

Arkadaşlar sistemim de bunlar bulunmakta en yüksek ayarlda sabit 65 FPS alıyorum sizce bu normal midir iyi midir?
GTX 1650 Ventus XS.
i3-9100F 8 GB RAM.
Yeni aldım iade etmeli miyim yoksa bu fps keyif verir mi bana çok akıcı geldi açıkcası

Arkadaşlar sistemim de bunlar bulunmakta en yüksek ayarlarda sabit 65 FPS alıyorum sizce bu normal midir, iyi midir?
GTX 1650 Ventus XS.
i3-9100F 8 GB RAM.

Yeni aldım iade etmeli miyim yoksa bu FPS keyif verir mi bana çok akıcı geldi açıkçası.

9100F pek bulunmadıgı için tahminen 2. el olarak aldınız. Ne kadara aldınız? Verdigi değerler bana normal geldi. Bazı oyunlarda RAM'den dolayı sıkıntı yaşıyabilirsiniz. Oyun içi MSI Afterburner değerlerinizi atarsanız sıcaklık değerlerinizede bakalım. Kusura bakmayın her şeyi tek cümlede söyledim :D

9100F pek bulunmadıgı için tahminen 2. el olarak aldınız. Ne kadara aldınız? Verdigi değerler bana normal geldi. Bazı oyunlarda RAM'den dolayı sıkıntı yaşıyabilirsiniz. Oyun içi MSI Afterburner değerlerinizi atarsanız sıcaklık değerlerinizede bakalım. Kusura bakmayın her şeyi tek cümlede söyledim :D

Hocam uzun süre önce aldım işlemcimi. 54 dereceydi.

Aynı işlemciyi bende kullanıyorum değiştirmeyi düşünüyorum açıkçası kötü diyorlar.

Dostum bu işlemci bildigim kadarıyla 1151 soket yani daha üst seviye işlemciler için anakart değişikligide lazım Intel'lerde anakart 1.2K'den başlıyor. Elinizde 1650 gücünde kartınız varsa bu işlemci ideal para biriktirip elinizdeki sistemide satıp ileride sistemi komple değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Uyguna hazır sistem yakalayabileceginizi düşünüyorum.

Dostum bu işlemci bildigim kadarıyla 1151 soket yani daha üst seviye işlemciler için anakart değişikligide lazım Intel'lerde anakart 1.2K'den başlıyor. Elinizde 1650 gücünde kartınız varsa bu işlemci ideal para biriktirip elinizdeki sistemide satıp ileride sistemi komple değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Uyguna hazır sistem yakalayabileceginizi düşünüyorum.

Prime H310M -fr2.0 benim anakart bu birde ekran kartım gtx 1050 ti elimde şuan rx 470 var sence hangisini kullanmalıyım​

Prime H310M -fr2.0 benim anakart bu bir de ekran kartım GTX 1050 Ti elimde şu an RX 470 var sence hangisini kullanmalıyım​

Dedigim gibi 1151 soket daha iyi işlemciler için anakartda değişmeli ama bence bu sisteme bu işlemci ideal yani sisteminiz dursun para biriktirmeye başlayın sistemide komple satın paraları birleştirip 10k civarına orta hazır sistemler yakalanabilir. Bu arada RX 470, 1050 Ti'ya göre daha güçlü diye biliyorum.
RX 470 günümüz için hala güçlü bir kart. RX 470 ile i3-9100F uyumlu darbogaz filanda yok işlemciniz bu kartı besler bir sorun görünmüyor.

Geri
Yukarı