i3-9100F işlemci GTX 1650 Super ile darboğaz yapıyor

Utku1351

Centipat
Daha fazla  
Tüm oyunlarda işlemci kullanımı %100 oluyor sürekli 8 GB RAM var izlediğim bir videoda RTX 2080 Ti ile test yapıyorlar orada bile darboğaz yapmıyor. Sorunu bir türlü anlayamadım ne yapmam gerek? Bir 8 GB RAM daha taksam düzelir mi emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm oyunlarda işlemci kullanımı %100 oluyor sürekli 8 GB RAM var izlediğim bir videoda RTX 2080 Ti ile test yapıyorlar orada bile darboğaz yapmıyor. Sorunu bir türlü anlayamadım ne yapmam gerek? Bir 8 GB RAM daha taksam düzelir mi emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Orada 4K oynuyorlar.

Testlerde RAM kullanımı 10 GB üstü gözüküyor zaten günümüz oyunları için 8 GB RAM az gelebilir kısaca sorununuz darboğazdan cok sistem raminin yetersiz olması olabilir. Intel Core i3-9100F 1650 için yeterli test videolarında gözüktüğü gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı