i3-9100F R7 240 sistem nasıldır?

O işlemci o fiyatı hak etmiyor. 700 TL'ye i3 10100F var ve daha performanslı. O işlemcinin fiyatını indirmeye çalışın.

O işlemci o fiyatı hak etmiyor. 700 TL'ye i3 10100F var ve daha performanslı. O işlemcinin fiyatını indirmeye çalışın.
Piyasada i3 9100f 600 TL den aşağı yok hocam imkansız
Ben şu anlık konuştum ileride ne yapar bilemem ama şu anda yanlış oluşturulmuş bir sistem.
Hocam sadece ekran kartı mı yanlış ?

İkinci el 10. nesil dizebilirseniz dizmeye çalışın. 9. nesil işlemciler çok iyi değil ve önü kapalı bir sistem. Bütçeniz el vermiyorsa gerek yok o zaman.

Bütçe belirtilmiş mi konuda? Allah'ım bu saatte bunları seçerek mi yolluyorsun bize?
Hocam biraz karışık durum r7 240 zaten elimde. SSD de elimde. İşlemci anakart ram psu alınacak. İşlemci ile 500 e anakart ile 300 e anlaştım 200 e 8gb ram ile anlaşmayada yakınım. İşlemci anakart ram psu için toplam bütçem 1150 - 1200 gibi.
İkinci el 10. nesil dizebilirseniz dizmeye çalışın. 9. nesil işlemciler çok iyi değil ve önü kapalı bir sistem. Bütçeniz el vermiyorsa gerek yok o zaman.
Hocam işlemci anakart bütcem 800 tl. Hadi 100 daha koyalım 900 tl ye bir sistem önerebilirmisiniz bundan daha iyi işlemci anakart ?

Yeni konular

Geri
Yukarı