i3-9100F ve R7 240 sistem uyumlu mu?

Intel Core i3-9100F LGA1151 işlemci.
MSI H310M PRO-D Plus anakart.
Quadro Radeon R7 240 2 GB DDR5 128Bit ekran kartı.
Bu 3 parça uyum sağlar mı?
Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler 👍
Evet uyum sağlar. Yine de bence bu devirde R7 240 gibi zayıf bir ekran kartı alınmamalı.

Bence bütçe söyle ona göre daha iyi parçalar önerelim.

4:3 kullanıyorum yani profosyonel oyuncuların çözünürlüğü.
Ben de katılıyorum arkadaşa o sistem 1080p de 120 FPS falan alamaz. Bir iddia ortaya atıyorsanız açıklayacaksınız detaylarını alıyorum işte deyip, sonradan 720p de ama diye eklemek olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
4:3 kullanıyorum yani profosyanel oyuncuların çözünürlüğü ne kadar boş b nsansın adam sadece bir soru sordu sen şu an boş yapıyon.
Ben sadece arkadaşın iyi bir sistemi olsun istiyorum. r7 240'ı alıp belki Warzone oynamak isteyecek. Ya da güncel herhangi bir oyun. Ama sen gelmiş burada sırf sende var diye övüyorsun. Sosyalin geldiği hale acıdım.

Ben sadece arkadaşın iyi bir sistemi olsun istiyorum. R7 240'ı alıp belki Warzone oynamak isteyecek. Ya da güncel herhangi bir oyun. Ama sen gelmiş burada sırf sende var diye övüyorsun. Sosyalin geldiği hale acıdım.

Ben de katılıyorum arkadaşa o sistem 1080P de 120 FPS falan alamaz. Bir iddia ortaya atıyorsanız açıklayacaksınız detaylarını alıyorum işte deyip, sonradan 720P de ama diye eklemek olmaz.

Ya hayatda tek bir zorluk var anlamayana anlatmaya çalışmak ya ben 1 hafta ayar yaptım 120 FPS için.
Ben de katılıyorum arkadaşa o sistem 1080P de 120 FPS falan alamaz. Bir iddia ortaya atıyorsanız açıklayacaksınız detaylarını alıyorum işte deyip, sonradan 720P de ama diye eklemek olmaz.

Ben başka sisteme geçtim ama tecrübem var o sistemde yan ayar yapsan 50'den 120 falan çıkar arada 60'a düşer ama çok fazla ayar yapman lazım neyse ben bir şey demiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı