i3-9100F sistem Forza Horizon kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Parçalar kalitesiz. PSU, ekran kartı, RAM, SSD bu parçaların modeli bile gözükmüyor . Keşke ilk buraya falan sorsaydın. Bunlar yasal dolandırıcı bildiğin. Çoğu parçanın özelliği,modeli vb. şeyler yok. Bu gibi sitelerden hazır sistem alınmaz. Çoğu şeyi kaldırmaz ve yakında çok yorulur pc. Kazıklanmişsın.

Dağlar kadar fark olduğunu biliyorum fiyattan bahsediyorum. Bu aralar 1070 düşüşte.
Online alışveriş sitelerinden setup almayı bırak, kasa bile almayın. Toplama bence en mantıklısı.
Düşüşte mi? 3 bin liraya satıldığını bile gördüm 1070'in. 8GB VRAM'li hiçbir kart ucuz değil şu an. 1070 gerçekten performansı yüksek olan bir kart bu arada.

Diskinde yeterli boş alan var mı?
100 GB'tan fazla alan var.
Parçalar kalitesiz. PSU, ekran kartı, RAM, SSD bu parçaların modeli bile gözükmüyor . Keşke ilk buraya falan sorsaydın. Bunlar yasal dolandırıcı bildiğin. Çoğu parçanın özelliği,modeli vb. şeyler yok. Bu gibi sitelerden hazır sistem alınmaz. Çoğu şeyi kaldırmaz ve yakında çok yorulur pc. Kazıklanmişsın.
GTA 5'i falan kaldırıyor.

100 GB'tan fazla alan var.

GTA 5'i falan kaldırıyor.
Açıklamada bu yazıyor dikkat et derim bu markalara güven olmaz:
Dragos ATM9921281 i3 9100f 8GB Ram 240GB Ssd 4GB RX550 21.5" Mon. Oyun Bilgisayarı
ÜRÜN KODU : ATM9921281 i3 9100f 8GB Ram 240GB Ssd 4GB RX550 + Kasa + 21.5" Monitör + Klavye + Mouse | TASARIM İTİBARİYLE DVD TAKILAMAMAKTADIR. TEST AMAÇLI WİNDOWS DENEME SÜRÜMÜ İLE GÖNDERİLİR. ÜRÜNÜ KONTROL ETTİKTEN SONRA KENDİ WİNDOWSUNUZU KURABİLİRSİNİZ.
Intel i3 9100F 8GB Ram 240GB Ssd 4GB RX550 Ekran Kartı 21.5'' Monitör + Klavye + Mouse - BU ÜRÜNDE DVD YOKTUR. BAZI DONANIMLARDA MARKA MODEL STOK DURUMUNA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.

Geri
Yukarı