i3-9100F sistem Windows 10 vs Windows 11

1234aa

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1TB HDD
Ekran kartı
GTX 1650s
İşlemci
İ3 9100F
Merhaba, sizce en iyi performansı Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi verir?
Not: SSD kullanmıyorum.

Merhaba, sizce en iyi performansı Windows 10 mu yoksa Windows 11 mi verir?
Not: SSD kullanmıyorum.

SSD olmadan Windows 11 kuramıyorsun dostum. Yanlış bilgi vermeyeyim ama öyle olduğunu biliyorum. Windows 11'in biraz daha gelişmesi lazım tam oturması bence 2023 yılının ortalarına doğru olur.

SSD olmadan Windows 11 kuramıyorsun dostum. Yanlış bilgi vermeyeyim ama öyle olduğunu biliyorum. Windows 11'in biraz daha gelişmesi lazım tam oturması bence 2023 yılının ortalarına doğru olur.
Windows 11 kurmak için illa SSD ye gerek yok fakat herkes şu yeni gelecek 22H2 güncellemesinden sonra geçilir diyor.

Windows 11 güncel haliyle kullanılmaz. Windows 10 kur. İlerleyen zamanlarda sağlam bir güncellemeyle performans artışı sağlanırsa Windows 11 iyi bir seçenek olabilir.

Windows 11 kurmak için illa SSD'ye gerek yok fakat herkes şu yeni gelecek 22H2 güncellemesinden sonra geçilir diyor.

Ben internetten edindiğim bilgiyi söyledim. Ama ileride ne olacağını biz kullanıcılar bilemeyiz. Şimdilik Windows 10 kullan. Zamanı gelince sıfır kurulumla Windows 11'e geçersin. Bende öyle yapacağım.

Windows 11 kurmak için illa SSD ye gerek yok fakat herkes şu yeni gelecek 22H2 güncellemesinden sonra geçilir diyor.
Fakat Windows 11 sürüm 23H2 ile SSD zorunlu olacak. Windows 10 ve Windows 11 HDD disklerde performanslı çalışmıyor. Windows 11'i kurabilirsiniz ama SSD olmadığı için iyi bir performans alamayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı