i3-9100F sistemde Big Sur kurulum hatası

MrtSzgN

Kilopat
Daha fazla  
Kemal bey merhaba.
macOS Big Sur (kararlı sürüm) yüklerken hata alıyorum. MSI anakart i3-9100F 16 GB RAM HD Radeon R5450 ekran kartı.

IMG_0167.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kemal bey merhaba.
macOS Big Sur (kararlı sürüm) yüklerken hata alıyorum. MSI anakart i3-9100F 16 GB RAM HD Radeon R5450 ekran kartı.

Eki Görüntüle 737324
Maalesef Kemal Bey'in imajlarına içeriğini bilmediğim için destek veremiyorum. @claus'un Public Beta EFI dosyalarını güncelleyerek kullanın va da 3-4 gün sonra yayınlanacak imajımız Big Sur'u kullanabilirsiniz.

Ayrıca o kartı daha eski sürümlerde kullanman daha sağlıklı olabilir.
Teşekkürler hangi sürümü önerirsiniz ben şuan Sierra kuruyorum ve ekran kartının Kext nereden bulabilirim? Ayrıca sistemime uygun fiyatlı 500-1000 TL arası ekran kartı önerin olabilirim güncellemerle sorun yaşamayacağım.

Teşekkürler hangi sürümü önerirsiniz.ve ekran kartının Kext I nereden bulabilirim.Ayrıca sistemime uygun fiyatlı 500-1000 tl arası ekran kartı önerin olabilirim güncellemerle sorunyaşamayacağım
Bana kalırsa çok uzağa gitme. Mojave yeter. Olmazsa Catalina ya da Big Sur ile tekrar denersin.

Bana kalırsa çok uzağa gitme. Mojave yeter. Olmazsa Catalina ya da Big Sur ile tekrar denersin.
Mojave kurayım mı şuan? Kext uyar mı? Ekran kartına fazla para vermek istemiyorum film ve müzik için kullanacağım. 4K film ve kaliteli müzik için. Bu arada sistemim mini ITX power suppley 350+80.
Bütçeyi biraz daha arttırabilirsen uygun bir kart önerelim, o sisteme yazık olmasın🙂
Ekran kartı için 2000 TL olabilir. Asus RX580 ekran kartım var onu sadece Windows'ta oyun için kullanıyorum. Sistemim mini ITX power suppley 350+80.
Arkadaşlar sadece 2K ve 4K film izlemek için
Hangisini önerirsiniz? Mac de kullanacağom malum.
Güç tüketimi tarafına mı bakayım minimum güç kaynağına mı bakayım? Benim Power malum 350+80 Plus ve üstelik SFX.

Geri
Yukarı