Çözüldü i3-9100F sistemde GTA San Andreas çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
GTA San Andreas mekan değişimlerinde bazen çöküyor. Ben daha önce korsan olarak da denedim, sorunsuz ve kaliteli bir şekilde oynuyordum. Şimdi lisanslı olarak GTA San Andreas'a sahibim, her dosya orijinal ama oyun hatalarla dolu. Neden Rockstar Games sorunları çözmüyor ve hatalarla dolu bir oyun sunuyor? Daha kendi sorununu çözmeyen bir firma kalkıyor modları kaldırmaya çalışıyor. Benim yaptığım oyun bunlardan daha sorunsuz. Özellikle bir binadan çıkınca oyunun çökmesi, ana menüde farenin kasması, V-Sync kapalıyken arabanın sallanması gibi sorunlar firmanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. GTA'nın tüm serilerini oynadım fakat şu oyunlara bir çeki düzen verseler, adam gibi oynasak daha iyi olacak.

Intel Core i3-9100F
Radeon RX 560
16 GB RAM
Windows 10 21H1

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation 5 konsolunda GTA 5 için yenilenmiş bir sürüm çıkarmayı ihmal etmiyorlar. Bazıları GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas'ın Remastered sürümü çıkacağını tahmin ediyor.
GTA San Andreas'ın Remastered'ı çıkar ise büyük patlama olur.

GTA San Andreas mekan değişimlerinde bazen çöküyor. Ben daha önce korsan olarak da denedim, sorunsuz ve kaliteli bir şekilde oynuyordum. Şimdi lisanslı olarak GTA San Andreas'a sahibim, her dosya orijinal ama oyun hatalarla dolu. Neden Rockstar Games sorunları çözmüyor ve hatalarla dolu bir oyun sunuyor? Daha kendi sorununu çözmeyen bir firma kalkıyor modları kaldırmaya çalışıyor. Benim yaptığım oyun bunlardan daha sorunsuz. Özellikle bir binadan çıkınca oyunun çökmesi, ana menüde farenin kasması, V-Sync kapalıyken arabanın sallanması gibi sorunlar firmanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. GTA'nın tüm serilerini oynadım fakat şu oyunlara bir çeki düzen verseler, adam gibi oynasak daha iyi olacak.

Intel Core i3-9100F
Radeon RX 560.
16 GB RAM.
Windows 10 21H1.

GTA San Andreas'dan kaynaklı o bende hiç olmadı çünkü mod kurdum size de öneriyorum. Bunu indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı