i3-9100F ve GTX 1650 Darboğaz Yapar mı?

Tabikide rx570 :))

sizce bu ikisinden hangisi alınır ve hangisine ilerde daha yüksek upgrade yapabilirim?

sizce bu ikisinden hangisi alınır ve hangisine ilerde daha yüksek upgrade yapabilirim?
O ikisi arasından üstteki ama v3.5 çok daha performanslı

Milletten öneri istiyorsun öneri geliyor sonra yine kendi attığın kasaları soruyorsun. Madem önerileri dikkate almayacaksın 1650 almayı kafaya koydun zoraki iş yapmıyor kimse burada git al o vakit. En başta Vatan'dan alacağını belirtsen millet ona göre tavsiye verir nasıl konu açıyorsunuz.

Gerçekten DA v3.5 kalite akıtan bir sistem kasadan PSU ya kadar

O ikisi arasından üstteki ama v3.5 çok daha performanslı

ailemi ikna edersem bunu alırım siye düşünüyordum sizce nasıl?

İyi kazıklanmalar o zaman ne diyelim, daha iyisi varken kötü ürüne aynı parayı vereceksiniz. Umarım pişman olursunuz. :)
Ailemi ikna edersem bunu alırım siye düşünüyordum sizce nasıl?
Kasa ve PSU kötü. Ekran kartı tek fanlı. Attığım sisteme R5 2600 ekleyin, 3200 TL'ye geliyor. Bütçenizi aşıyorsa, ki aşmıyor SSD'yi 240 GB'a düşürürsünüz.

Milletten öneri istiyorsun öneri geliyor sonra yine kendi attığın kasaları soruyorsun. Madem önerileri dikkate almayacaksın 1650 almayı kafaya koydun zoraki iş yapmıyor kimse burada git al o vakit. En başta Vatan'dan alacağını belirtsen millet ona göre tavsiye verir nasıl konu açıyorsunuz.
önerileri dikkate alıyorum arkadaş rx570 daha performanslı dedi ve rx570 olan kasaları sordum.

Neden anlamak istemiyorsun? Attığın kasalar hepsi kötü, Vatan'ın giriş seviye toplama sistemlerinde hep kalitesiz kasa ve PSU'lar kullanılıyor. Bilgin yok bilgilendiriyoruz onları alma diye umrunda değil. Everest, Frisby, PowerBoost markalardan PSU alınmaz. Sırf bunun şekli güzelmiş diye alıyorsunuz, hava akışı berbat oluyor, PSU canlı bomba oluyor farkında değilsiniz.
V3.5'e R5 2600 ekleyip alın 3200 TL tutuyor. Corsair Spec Delta ve Corsair VS550W PSU mevcut.

Geri
Yukarı