i3 9100F ve GTX 1650 Super 4 GB vs Ryzen 5 1600 ve RX 580 8 GB

363436

Hectopat
Merhabalar, önümde iki sistem var.

1. i3 9100F
GTX 1650 Super
16 GB RAM

2. Ryzen 5 1600
RX 580 8 GB
16 GB RAM

Bu iki sistemden birini alacağım ancak gerçekten kararsız kaldım. Hem geleceğe yönelik hem de daha iyi FPS veren sistemi tercih etmek istiyorum. Bu konularda çok bir bilgim olmadığı için size danışmak istedim, şimdiden teşekkürler.

Bu sistemler bildiğim kadarıyla bir tek Vatan'da var o yüzden o şekilde düşünmüştüm pardon. Peki hazır sistem zorunlu mu? Toplayıp montajlatabilirsiniz
aynı fiyata bulursam elbette öyle yaparım ama şu ana kadar hiç rastlamadım maalesef, GameGaraj'dan alıyorum, kasa ve PSU kendilerinin olduğu için daha ucuza geliyor. işte en son bu iki sistem arasında kaldım, normalde GTX 1650 SUPER'dan şüphe etmezdim ancak 4 gb Vram'i var tek sorunu o.
Bu sistemler bildiğim kadarıyla bir tek Vatan'da var o yüzden o şekilde düşünmüştüm pardon. Peki hazır sistem zorunlu mu? Toplayıp montajlatabilirsiniz
Merhabalar, tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, 1. sistemi alacağım, en mantıklısı o gibi gözüküyor, öbür yandan 1. sistem beni kaç sene götürür?(oyunları kaç sene güncel oynayabilirim?)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı