i3-9100F ve GTX1650S Cyberpunk açar mı?

Aynı sistem bende de var darboğaz var sistemde.

Sistemde darboğaz marboğaz yok boş boş yorum yapmayın neredeyse aynı bileşen hepsi.

Ne? 16 GB RAM daha mı? Bir kere 16 GB RAM gayet yeterli. İkinci olarak Low-med yazacaktım. Sonra düzenlemeye üşendim.

Yanlış anladınız herhalde 16 GB RAM daha eklesin demiyorum yani diyorum ki bu kadar sistem ile bu FPS nedir şaşırdım çünkü oyunu bende şu an indiriyorum eğer öyleyse ne tat alacağız oyundan 30 FPS ne bir de mediumda :( sistemim ona benzer fakat bende i3-10100F var bende mi mediumda 30 FPS alırım? :(

Son düzenleme:
Sistemde darboğaz marboğaz yok boş boş yorum yapmayın neredeyse aynı bileşen hepsi.

Yanlış anladınız herhalde 16 GB RAM daha eklesin demiyorum yani diyorum ki bu kadar sistem ile bu FPS nedir şaşırdım çünkü oyunu bende şu an indiriyorum eğer öyleyse ne tat alacağız oyundan 30 FPS ne bir de mediumda :( sistemim ona benzer fakat bende i3-10100F var bende mi mediumda 30 FPS alırım? :(

Bende aynı sistem var. Sistem darboğaz yok tahminim ayarları kısarsanız Low ayarlarda 50-55 civarı med geçerseniz 35-40 civarı alırsınız. YouTube'den sistem testlerini izlemenizi öneririm onlar daha kesin bir sonuç verecektir. Biz burada tahmin üzerinden konuşuyoruz yarın belki bir optimizasyon patch ile FPS'leri 30-40 artıracaklar oyun yeni çıktı beklemenizi öneririm.

Geri
Yukarı