i3 9100F ve RX 580 darboğaz yapar mı?

Ben kullanıyorum. Şuana kadar oynadığım hiçbir oyunda darboğaz yaşamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş test yapmış bakabilirsiniz.

Yapmaz fakat R5 1600AF alırsan yararına olur.
evet herkes r5 1600 öneriyo fakat 3600 3700 tl civarı hazır sistem bulamadım r5 1600 lü
Ben kullanıyorum. Şuana kadar oynadığım hiçbir oyunda darboğaz yaşamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş test yapmış bakabilirsiniz.

bende çoğu videoyu izledim fps değerleri gayet iyiydi fakat forumlarda darboğaz yapıyo diye baya mesaj gördüm sizdeki ortalama fps değerleri kaç örn cs oynuyosan yada diğer oyunlar

evet herkes r5 1600 öneriyo fakat 3600 3700 tl civarı hazır sistem bulamadım r5 1600 lü
Arkadaşın dediği gibi, R5 1600 AF almanız daha iyi olur. Kendim i3 9100F kullanıyorum ama bana sistemim ucuza geldi diye aldım. Eğer o kadar para koyuyorsanız 100-200 daha koyup R5 1600 AF almalısınız bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın dediği gibi, R5 1600 AF almanız daha iyi olur. Kendim i3 9100F kullanıyorum ama bana sistemim ucuza geldi diye aldım. Eğer o kadar para koyuyorsanız 100-200 daha koyup R5 1600 AF almalısınız bence.
peki knk r5 1600 lü 3800 3900tl pc önerir misin sana zahmet
Aynı sistemi kullanıyorum 3000-3200 civarına aldım.
fortnite cs fln drop giriyo mu

Şu durumda onu almak en mantıklısı. Alırsan kasanın üst tarafınada fan tak. Dediğim gibi aynı sistemi kullanıyorum. Üst tarafında fan yokken hava akışı iyi olmuyor.
Bence de dolar yükseldi zaten. Teşekkürler, cevaplar için çok yardımcı oldunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı