i3 M380 PC oyuna girince mavi ekran veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

hayatzorbe

Picopat
Daha fazla  
RAM
3
İşlemci
Intel core i3 m380 2.53 GHz
PC'de robloxa girince mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Böyle bir sorun yoktu önceden dostlar :)

PC'de 3 hesap var üçündede oyun yüklü hepsinde aynı sorun var.

Oyunu silemem doğrulama sistemini geçemiyorum (zar doğrulaması)

Son düzenleyen: Moderatör:
@hayatzorbe DxDiag ile ekran görüntüsü atar mısınız? Ona göre sürücüyü ben de kontrol edebilirim.
tabii atıyorum

@hayatzorbe DxDiag ile ekran görüntüsü atar mısınız? Ona göre sürücüyü ben de kontrol edebilirim.
1685983986465.png

1685984061459.png

sorun var mı hocam

hocam oyuna girer girmez değil bu arada 1 dk sonra oluyor ayrıca pc ısınmıyor

Son düzenleme:
Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi önce bu rehberdeki adımları uygulayarak ekran kartı sürücülerinizi kaldırın, ardından Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı Sürücüsü, Windows 7* 64, Windows Vista* 64 (exe) şu sürücüyü kurmayı dener misiniz bir de?

Tabii hocam bir de sadece Roblox'ta oluyor bu sorun diğer oyunlara girebiliyorum.

Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi önce bu rehberdeki adımları uygulayarak ekran kartı sürücülerinizi kaldırın, ardından Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı Sürücüsü, Windows 7* 64, Windows Vista* 64 (exe) şu sürücüyü kurmayı dener misiniz bir de?
hocam windows 7 yazıyor ama

Hocam kusura bakmayın ama nasıl kuracağım anlatır mısınız zahmet olmazsa exe halinde program çünkü.

Son düzenleme:
Hocam Windows 7 yazıyor ama

Bir şey olmaz hocam, kurmayı deneyin bakalım bir.

Tabii hocam bir de sadece Roblox'ta oluyor bu sorun diğer oyunlara girebiliyorum.

O sorunu anlayamadım ben de, konuda mavi ekran hata dosyasını analiz eden arkadaşın ekran kartı sürücüsünde sorun var demesiyle hareket ediyorum :)

Hocam Windows 7 yazıyor ama

Hocam kusura bakmayın ama nasıl kuracağım anlatır mısınız zahmet olmazsa exe halinde program çünkü.

Exe olduğu için Next Next finish hocam :)

Hocam DDU kurduktan ve sürücüyü kurduktan sonra diğer oyunlarda sorun yaşamam değil mi?

Denemeden bir şey diyemem hocam, konuyu okudum çünkü, arkadaş bayağı yardımcı olmaya çalışmış ama sonuç alamamış, ben de bir şey diyemiyorum haliyle.

Denemeden bir şey diyemem hocam, konuyu okudum çünkü, arkadaş bayağı yardımcı olmaya çalışmış ama sonuç alamamış, ben de bir şey diyemiyorum haliyle.
programı kurdum yedek almazsam sorun olur mu hocam?

hocam bu arada ekran kartı dahili yani sildikten sonra ekran gelmemesi gibi bir sorun olur mu?

Programı kurdum yedek almazsam sorun olur mu hocam?

Hocam bu arada ekran kartı dahili yani sildikten sonra ekran gelmemesi gibi bir sorun olur mu?

Olmaz, sürücüyü silip yükleyeceksiniz sadece.

1685987620468.png

Hocam boyle değişik bir şey oldu.

1685987898994.png

Hocam ekran düzeldi şimdi oyuna gireceğim sonuçları yazarım.

Hocam olmadı yapamayacağım sanırım yine de çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı