i3 Sistemin 64 Bit İşletim Sisteminde Kasma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VenomStreet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı Windows 7 x64 bit yapmak istiyorum ama neden ise 64 bit yapınca bilgisayarım çok kasmaya başlıyor, bunun çözümü nedir? Windows 7'nin gereksinimlerine baktım her şey yeterli ama gene de kasıyor. Şu an mecburen Windows 7'yi 32 bit olarak kullanıyorum.
  • 4GB RAM
  • i3 2.50 GHZ

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı Windows 7 x64 bit yapmak istiyorum ama neden ise 64 bit yapınca bilgisayarım çok kasmaya başlıyor, bunun çözümü nedir? Windows 7'nin gereksinimlerine baktım her şey yeterli ama gene de kasıyor. Şu an mecburen Windows 7'yi 32 bit olarak kullanıyorum.
  • 4GB RAM
  • i3 2.50 GHZ
Dostum büyük ihtimalle anakart desteklemiyor. Ekran kartı modelin nedir? Ve Windows 10 Pro 64 Bite güncelle.

Windows 7 niye kullanıyorsunuz ki? Windows 10 varken.

Dostum büyük ihtimalle anakart desteklemiyor. Ekran kartı modelin nedir? Ve Windows 10 Pro 64 Bite güncelle.

Ekran kartım İNTEL HD GRAFİK ama 32 bitinde böyle bir sorun olmuyor yalnızca 64 bit yapınca böyle oluyor Windows 10 ve 8.1 'de 64 Kullanabiliyorum hiç bir kasma problemi olmuyor ama Windows 7 de sıkıntı yapıyor.

Windows 7 niye kullanıyorsunuz ki? Windows 10 varken.
Bence Windows 7 di Windows 10 dan çok daha güzel ve kullanışlı bir kere alıştık Windows 7 Kullanmaya bırakamıyoruz.Ayrıca Windows 10 kullanan çok arkadaşım var ve hiç memnun değiller.

Ekran kartım İNTEL HD GRAFİK ama 32 bitinde böyle bir sorun olmuyor yalnızca 64 bit yapınca böyle oluyor Windows 10 ve 8.1 'de 64 Kullanabiliyorum hiç bir kasma problemi olmuyor ama Windows 7 de sıkıntı yapıyor.

Bence Windows 7 di Windows 10 dan çok daha güzel ve kullanışlı bir kere alıştık Windows 7 Kullanmaya bırakamıyoruz.Ayrıca Windows 10 kullanan çok arkadaşım var ve hiç memnun değiller.
Ozaman güncelliğe 1 adım daha yaklaş Windows 10 Pro 64 Bit yükle ozaman sorunun çözülür ve konu kilitlenir kolay gelsin ;)

Neyinden memnun deiller? Ayrıca neresi kullanışlı Windows 7'nin? Bütün özellikleri ve kullanışı isterseniz Windows 10'da da, 7 gibi değiştirebiliyorsunuz. Performansı desen çok daha iyi, görüntüler daha ince ve şık.

Windows 10 bir kez alışınca daha Windows 7 aramayacaksın :mutlu:
Windows 10 Hem güncel hemde stabilize açılışı daha hızlı :)
Belki arkadaşların gibi düşünmeyeceksin, bende uzun zaman Windows 7 kullanıcısıyım hatta Vista bile kullandım ama içlerinde Windows 10 gerçekten başka bir boyut. (Bizimde arkadaş çevreleri öyle diyor ama Windows 10 kullandılar şimdi Windows 7 unuttular.. :technopat:)
Windows 10 Pro 64Bit kurmanı tavsiye ediyorum. (y)
Bu arada arkadaşların Windows 10 neden memnun değiller?

Son düzenleme:
Windows 10 bir kez alışınca daha Windows 7 aramayacaksın :mutlu:
Windows 10 Hem güncel hemde stabilize açılışı daha hızlı :)
Belki arkadaşların gibi düşünmeyeceksin, bende uzun zaman Windows 7 kullanıcısıyım hatta Vista bile kullandım ama içlerinde Windows 10 gerçekten başka bir boyut. (Bizimde arkadaş çevreleri öyle diyor ama Windows 10 kullandılar şimdi Windows 7 unuttular.. :technopat:)
Windows 10 Pro 64Bit kurmanı tavsiye ediyorum. (y)
Bu arada arkadaşların Windows 10 neden memnun değiller?
Dostum SSD ye kurmadığınız sürece kağnı arabasından daha yavaş olucaktır hele ki eski bir sistem de !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı