i3 ve GTX 750 ti tabanlı sistem toplama

@Tristan23
Hocam bende i3 4160 ve R9 370 li sistem toplayacağımda Nagas F125 i tercih etsem sıkıntı yaşar mıyım ? Boyutu biraz ufak filan demişsin ya. Anakartımda MSI H81M olacak. Fan sorun değil 1 tane arkaya taksam yeterli olur sanırım zaten O.C filan olmayacağı için çok ısınma olmaz sanırım ? Dış görünüşü gerçekten çok hoşuma gitti. Birde Nagas da ki PSU yeterli olur mu benim sistemim için ?

Hocam 2. sistemi alacaksanız size tavsiye ettiğim biçimde alabilirsiniz. Nagasdaki psu yeterli olur. Nagas burada kullanılmıştı. Ama 2000 lira bütçeye neden 4160 ve r7 370 alıyorsun anlamadım. Monitör dahil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Tristan23
Hocam benim sistemim 1800TL filan ediyor. 2000TL ye maalesef çıkarıyorum. 640TL ye filanda HB sitesinden VGA-DVI dönüştürücü ile MSI R9 370 alıcam. Taksit filan derken 1800TL ediyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20151003_181301.JPG
    IMG_20151003_181301.JPG
    71,2 KB · Görüntüleme: 336
Kasa içi hava sirkülasyonu etkilenir bu durumdan kardeşim. Eski kasanda yoktuysa bence bunda olmasında fayda var. Sana dediğim gibi alman daha iyi olur ama yine de sen bilirsin. Nagas yerine Xigmatek öneriyorum ben yine :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı