i3 ve H55 Sistem Ne Kadar Eder?

deryaeceyild

Kilopat
Daha fazla  
İzoly v7 kasa, 300 gb hard disk, intel i3 3.0 ghz işlemci, 4 gb ram, h55 1156 pin anakart. Sıfır, hıc acılmamıs pc fiyatı ne kadar? Ben ınternetten baktım 600 lira ancak sizden de ögrensem iyi olur. (Asus vs197 monitör 233 tl internetteki fiyatı.) Bir tanıdık toplam bu sisteme ekran kartı yok. Kasa bom bos içine baktıgın zaman kasada kablo o kadar da yok. Bir iki kablo var. Bom bos gorunuyor. Hafif oldugundan bomboş kasa oldugunu idda edip 400 tl monitörle kasaya deger biçiyor. Benim düşüncem artık kasalarda içinde ne olursa olsun üretilirken hafif olmasının peşindeler diye düşünüyorum. İnternette bu kasa 600 tl, monitör düz hesap 200 tl. Toplam 800 tl. Kutu hiç açılmamıs yanı bir kere açılmıs ancak bos kasa oldugunu idda edip sıfır hiç kullanılmamıs bugün elimize geçip hemen aynı gün tanıdıga götürülmüş halde olmasına ragrem 400 tl deger biçiyor. Mantıklı cevaplar verin. İyi bir kasa artık 1500 tl'den başlıyor. Bu kasanın degeri gerçekten de monitörle birlikte 400 tl mi? İyi bir kasa istiyorsan 800 tl'ye iyi bir kasa dolu kasa bulamazsın. 2000 tl'yi gözden çıkarman gerekir. Bu pc standart bir pc diye düşünüyorum. Hard disk veya ram'in ne oldugunu bilmeyenler cevap yazmasın. Bilgisi olan yazsın. Ben neyin ne oldugunu biliyorum. PC denilince bana gelen bir milyon insan tanıyorum ancak tek başıma bir şeyi kanıtlayamıyorum. Sizce bu pc'nin degeri ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard disk neydi? Hard disk emekti. RAM'in en çok sevdiğim şarkısı da Losing My Religion. Neyse ki hepsini biliyorum. O bilgisayarın ederi 800 TL. İyi bir kasa artık 1500 TL'den başlıyor. 2000 TL'yi gözden çıkarmalısınız. Standart bir bilgisayar böyledir. Ama monitörler pahalı, 400 liraya da var 233 liraya da.

Ne dediğinize dair hiçbir şey anlamadım. 24 saat sonra görüşmek üzere.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı