i5 10210U stres testinde 95 dereceye ulaşıyor

yani dijital lisans ile etkinleştirdim aldığımdan beri pc yi

ama gta 5 online girdiğimde acayip kasıyor görüntü kalitesinide düşürdüm sadece o değil csgo da da da öyle basit movavi gibi programlarda ısınıyor hiç verim alamıyorum :( eskiden canavar gibiydi bir şey eksik şimdi şu eskiden xp lerde arama butonunda köpek çıkıyor iki saat arıyordu o eksik bir

ama gta 5 online girdiğimde acayip kasıyor görüntü kalitesinide düşürdüm sadece o değil csgo da da da öyle basit movavi gibi programlarda ısınıyor hiç verim alamıyorum :( eskiden canavar gibiydi bir şey eksik şimdi şu eskiden xp lerde arama butonunda köpek çıkıyor iki saat arıyordu o eksik bir :(
sence değerler normal mi oğuzhan çekirdek sıcaklığı felan boşta pekte anlamam ama bunlardan

Hocam ben mi yanlış biliyorum acaba U serisi çok ısınmayan model değil miydi? En çok ısının H serisiydi de
U serisi verimlilik üzerine olduğu için yüksek streste ya fazla ısınır ya da sıcaklığı düşürmek için performansı düşürür.

ama gta 5 online girdiğimde acayip kasıyor görüntü kalitesinide düşürdüm sadece o değil csgo da da da öyle basit movavi gibi programlarda ısınıyor hiç verim alamıyorum :( eskiden canavar gibiydi bir şey eksik şimdi şu eskiden xp lerde arama butonunda köpek çıkıyor iki saat arıyordu o eksik bir :(
Hocam imkanın varsa ikinci ekran bağlayıp oyundayken görev yöneticisindeki grafikleri kontrol edebilir misin?
sence değerler normal mi oğuzhan çekirdek sıcaklığı felan boşta pekte anlamam ama bunlardan
Akşam senin için laptopu alıp kontrol edicem. Eğer elimde Gta 5 varsa kurup sana sıcaklıkları belirtirim.👍
Elimde Gta 5 yokmuş. Gönderdiğim değerler bilgisayar yeni açıldığında hiçbir uygulama açık değilken...
Not: Pil ayarım güç tasarruf modunda.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    36,5 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı