i5 10300H cihazda Spider-Man-Remastered kasıyor

kaan123pr

Centipat
Daha fazla  
Dün Spider-Man Remastered aldım. Oyun kasmaz diye düşünüyordum. Çünkü sistemim GoW orta RDR2 yükse ile Ultra arası sabit düz 50 FPS veriyordu. Spidermandede orta ayarda sabit 40 alırım diye düşündüm. Oynu açınca ve oynamaya başlıyınca orta ayarlarda 40 FPS veriyordu ama hiç stabil değildi. Hatta arda 28 filanda düşüyordu. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim? Bilen varsa yardım ederse çok iyi olur. Sistemim GTX 1650 Ti i5 10300H 8 GB RAM 512 GB SSD.

Dün Spider-Man Remastered aldım. Oyun kasmaz diye düşünüyordum. Çünkü sistemim GoW orta RDR2 yükse ile Ultra arası sabit düz 50 FPS veriyordu. Spidermandede orta ayarda sabit 40 alırım diye düşündüm. Oynu açınca ve oynamaya başlıyınca orta ayarlarda 40 FPS veriyordu ama hiç stabil değildi. Hatta arda 28 filanda düşüyordu. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim? Bilen varsa yardım ederse çok iyi olur. Sistemim GTX 1650 Ti i5 100300H 8 GB RAM 512 GB SSD.

Bir de baktım sistemim önerilen sistem gereksinimlerini kaldırıyor RAM dışında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni ozelliklere sahip laptopta FSR 2 acip oynayabilmistim. RAM 16GB idi. Saf guc olarak o kadar da yeterli degil maalesef.

ram yükseltmesi yapılması gerekiyor

Geri
Yukarı