i5 10300H + GTX 1650 Ti darboğaz yapar mı?

@esnar @Artyom11 @Artyom26 @emredamar @Yener K. @55superx @f1ght3r

Yorumlarınız için içtenlikle teşekkür ederim arkadaşlar. Son bir sorum daha var. 500 GB CRUCIAL P2 M.2 vs 256 GB SAMSUNG PM981a M.2 ikileminde kaldım.

Crucial'li laptop, Samsung'lu laptoptan 400 TL daha ucuz. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Dipnot: Evet, doğru okudunuz. 500 GB olan daha ucuz.
Samsung marka olarak biraz daha iyidir ama 250GB daha az depolamaya 400TL fazla vermek çok mantıksız. Crucial olan alınabilir.

Samsung marka olarak biraz daha iyidir ama 250GB daha az depolamaya 400TL fazla vermek çok mantıksız. Crucial olan alınabilir.

Hocam, masaüstünde Crucial BX500 var. Isınma problemini 1. elden tecrübe ettim. Bir de Crucial'in veri blokları Samsung kadar dayanıklı değil gibime geliyor.

Hocam, masaüstünde Crucial BX500 var. Isınma problemini 1. elden tecrübe ettim. Bir de Crucial'in veri blokları Samsung kadar dayanıklı değil gibime geliyor.
Crucial gayet iyi bir marka ve BX 500 serisindeki sorunlar bu gerçeği değiştirmez. Bunu bizzat BX 500 kullanan ve sorun yaşayan biri olarak söylüyorum.

Onu geçtim zaten 400TL ile 250GB Samsung SSD alınır. Crucial da elinizde fazlalık kalır. Yani her türlü Crucial daha mantıklı 😀

Crucial gayet iyi bir marka ve BX 500 serisindeki sorunlar bu gerçeği değiştirmez. Bunu bizzat BX 500 kullanan ve sorun yaşayan biri olarak söylüyorum.

Onu geçtim zaten 400TL ile 250GB Samsung SSD alınır. Crucial da elinizde fazlalık kalır. Yani her türlü Crucial daha mantıklı 😀
İçine koydukları SSD'nin modeli de çok önemli zaten.

Mesela Crucial'dan BX500 DRAMsiz olduğu için yük altında aşırı yavaşlar, buna karşın MX500 baya popüler kaliteli bir SSD.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı