i5 10300H laptop ne kadar eder?

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba elimde şu özelliklere sahip bir laptop var, satmayı düşünüyorum. 2. eli ne kadar eder sizce? Bilgili kişi söylerse sevinirim.
GTX 1050 3 GB ekran kartı.
i5 10300H işlemci.
8 GB RAM.
256 GB SSD.

Bir sorunu yoksa en az 5-6K eder.

Hızlı satmak istersen 6-7 bine satabilirsin ama ikini el ederi maksimum 8500TL, i5 10300H 4 Core olduğundan dolayı ve 1050 de o kadar güçlü değil RAM'i de bence yetersiz. 7250 Tl’ye satışa koymanız iyi olur hızlı satış için daha fazla isterseniz bence 7750Tl’ye koyun öyle halledersiniz.

Hızlı satmak istersen 6-7 bine satabilirsin ama ikini el ederi maksimum 8500TL, i5 10300H 4 Core olduğundan dolayı ve 1050 de o kadar güçlü değil RAM'i de bence yetersiz. 7250 Tl’ye satışa koymanız iyi olur hızlı satış için daha fazla isterseniz bence 7750Tl’ye koyun öyle halledersiniz.
Hocam söylediğiniz fiyatlar komik rakam en az 8 bin tl satışı olur oda en az.

Hocam söylediğiniz fiyatlar komik rakam en az 8 bin TL satışı olur oda en az.

Yine de 2. El'de herkes ucuza yöneliyor ve alıcı bulmak zor. Fiyat olarak ederi daha fazla olsa da satılabilecek fiyat bu, insanlar hep ucuza aldıpı için bu fiyattan satması daha mantıklı ama eğer isterse kullanıcı istediği fiyata satabilir tabii ki efendim.

Merhaba bilgili birine benziyorsunuz şarj girişi çalışıyor ama ufak bir kırık var küçücük gözle görülmesi bile zor ben bile fark ettim fiyatı etkiler mi?

İlan açıklamasında küçük kırığı açıklamaya çalışma malın değerini düşürürsün, anlaştığın kişiyle yüz yüzeyken sonradan fark ettim falan dersin gerekirse 200 lira olacak şekilde fiyat düşürürsün.

İlan açıklamasında küçük kırığı açıklamaya çalışma malın değerini düşürürsün, anlaştığın kişiyle yüz yüzeyken sonradan fark ettim falan dersin gerekirse 200 lira olacak şekilde fiyat düşürürsün.

Bu nasıl bir tavsiyedir böyle? Ahlak ve dürüstlük kavramından haberin yok mu senin. Karşıdaki kişi dediğin de belki ihtiyacı olan bir öğrenci veya zar zor para biriktirmiş bir kişi olabilir.

Geri
Yukarı