i5 10300H sistemde Windows 11'e geçilir mi?

Je Marie

Femtopat
Merhabalar. Casper Excalibur G770 kullanıcısıyım. Windows 10 ile herhangi bir problemim yok fakat Windows 11'e geçmek istiyorum. Windows 10 Home 64 Bit lisansım var. Windows Update'e geldi, aşağıdaki görselde gösterdim. Geçerken dosyalarım aynı yerinde durur mu? Bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Hiç Windows sürümü değiştirmedim ondan biraz korku var. Kendi kendine yüklenir mi? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

8 GB RAM - GTX 1650 Ti 4 GB ekran kartı - Intel Core i5 10300H işlemci - 480 GB SSD.

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-25_190521.png
    resim_2021-11-25_190521.png
    209,3 KB · Görüntüleme: 45
Merhabalar. Casper Excalibur G770 kullanıcısıyım. Windows 10 ile herhangi bir problemim yok fakat Windows 11'e geçmek istiyorum. Windows 10 Home 64 Bit lisansım var. Windows Update'e geldi, aşağıdaki görselde gösterdim. Geçerken dosyalarım aynı yerinde durur mu? Bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım? Hiç Windows sürümü değiştirmedim ondan biraz korku var. Kendi kendine yüklenir mi? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

8 GB RAM - GTX 1650 Ti 4 GB ekran kartı - Intel Core i5 10300H işlemci - 480 GB SSD.

Geçebilirsiniz stabil çok memnunum geçmezseniz kaybedersiniz o derece mükemmel.

Geçebilirsin, geçmelisin.
Kendi kendine yüklenecek ve ben bekleyeceğim sanırım yüklenmesini, böyle mi? Bir videoda böyleydi.

FIFA 21 ve Valorant oyunlarını sıklıkla oynuyorum. 11'e geçince her dosyam aynı yerde durur mu? Oyunlarım sorunsuzca açılır mı?
Sürücüler de direk yüklü olacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

geçilir ama 16 gb ram olsa daha sağlıklı olur

Geri
Yukarı