İ5 10300H ve GTX 1650 sistemde Sekiro düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

EkremÇ

Decapat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
NVIDIA GTX 1650
İşlemci
Intel i5 10th 10300H
Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yeni aldım deli gibi para döktüm, çok oynamak istediğim bir oyun. Sistem: Intel i5 10th 10300H.
NVIDIA GTX 1650.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistem bende de var. Ama Sekiro oynamadım hiç. Bence düşük FPS'nin sebebi tek kanal RAM olması. Bir 8 GB RAM daha alırsanız FPS artışı olur. Bir diğer sebep oyunun NVIDIA ekran kartından çalıştığından emin olun.

Aynı sistem bende de var. Ama Sekiro oynamadım hiç. Bence düşük FPS'nin sebebi tek kanal RAM olması. Bir 8 GB RAM daha alırsanız FPS artışı olur. Bir diğer sebep oyunun NVIDIA ekran kartından çalıştığından emin olun.

YouTube'da yapılan testlere baktığımda tek kanal 8 GB RAM ile Max ayarlarda sabit 50 FPS alırken çift kanal 16 GB RAM ile sabit 60 FPS alınıyor.

Son düzenleme:

YouTube'da yapılan testlere baktığımda tek kanal 8 GB RAM ile Max ayarlarda sabit 50 FPS alırken çift kanal 16 GB RAM ile sabit 60 FPS alınıyor.
20 veya 30 fps alıyom low ayarlarda.

Geri
Yukarı