i5 10300H ve GTX 1650 Ti laptop kaç sene götürür?

Uzay gemisi yazılımı kodlayacaksan 1 dakika, RDR 2 oynayacaksan bozulana kadar.

Oyun için şu an yeterli belirli ayarlarda. Gerçi o da işlemci Battlefield 2042 tarzı oyunlarda biraz tökezliyor ama dediğim gibi belirli ayarlarda cihaz bozulana kadar seni götürür.
Full HD oyun için soruyorsan 5 sene daha rahat gidersin.

Oyun için şu an yeterli belirli ayarlarda. Gerçi o da işlemci Battlefield 2042 tarzı oyunlarda biraz tökezliyor ama dediğim gibi belirli ayarlarda cihaz bozulana kadar seni götürür.
Full HD oyun için soruyorsan 5 sene daha rahat gidersin.

5 sene oyun için mi şakamı bu 3060 ve RX 6600 zorlanıyor 4 GB olan 1650 Ti mı kalır bir de laptop yani.

5 sene oyun için mi şakamı bu 3060 ve RX 6600 zorlanıyor 4 GB olan 1650 Ti mı kalır bir de laptop yani.
O dediğin ekran kartları Starfield tarzı optimizasyonu özürlü oyunları yüksek ayarlarda açarken zorlanıyor. Ben ise Full HD çözünürlüğünü baz alıyorum Low olsa da High olsa da fark etmez. FSR-DLSS gibi teknolojiler ile 1650 Ti 1080P tarafında düşük ayarlarda da olsa iş yapacaktır.

O dediğin ekran kartları Starfield tarzı optimizasyonu özürlü oyunları yüksek ayarlarda açarken zorlanıyor. Ben ise Full HD çözünürlüğünü baz alıyorum Low olsa da high olsa da fark etmez. FSR-DLSS gibi teknolojiler ile 1650 Ti 1080p tarafında düşük ayarlarda da olsa iş yapacaktır.

1080p de cp oynamak istesen Low ayarlarda FSR performansta açar oda 900 p altı ve düşük grafik demek 60 FPS'de alamaz günümüzde 1660 Super altı çöp RX 6600 var bende de iyi kart yeni oyunlarda üzmüyor ama 5 sene daha böyle gitmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı