i5 1035G1 ve MX330 laptop alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Harici ekran kartı olan modellerin çoğunda da ya ısınma sorunu var ya da RAM veya işlemcisi düşük kalıyor. Ya da kalitesiz oluyor.
Ben hiçbir şekilde 3000 serisi Ryzen mobil önermiyorum. Berbat seri. MX330 yine onu idare ettirir. Bu bütçede daha iyisi yok.

Kendim https://www.hepsiburada.com/lenovo-...bjqjcvi9d1MNFkVo7ZwxSG_vjHqmK1Y8aAgVKEALw_wcB modelini kullanıyorum kardeşim de aynı İ51035G1 MX330 sistemi kullanıyor hiçbir sorun yaşamadık. Tek gereken biraz ayar yapmak.

FPS oyunlarında üzmez ama Adobe vs sıkıntı çıkarabilir çünkü 2 GB ekran kartı hiç olmasından iyidir ama çokda iyi değil yani üzebilir seni normalde o paraya masaüstü al en kötü GTX1650 ekran kartlı kasa alırdın ama piyasa malum sen düşün ve karar ver.
Ben laptop istiyorum siz masaustu diyorsunuz hocam.
Bu modelin ısınma sorunu var hocam. Farklı markaların konfigrasyonuna bakın. Kardeşim kullanıyor rdr 2 bile oynatıyor.
Lenovo buldum hocam onu alicam sanirim.
Ben hiçbir şekilde 3000 serisi Ryzen mobil önermiyorum. Berbat seri. MX330 yine onu idare ettirir. Bu bütçede daha iyisi yok.

Kendim https://www.hepsiburada.com/lenovo-...bjqjcvi9d1MNFkVo7ZwxSG_vjHqmK1Y8aAgVKEALw_wcB modelini kullanıyorum kardeşim de aynı İ51035G1 MX330 sistemi kullanıyor hiçbir sorun yaşamadık. Tek gereken biraz ayar yapmak.
Hocam LENOVO V14 82c4015btx I5-1035g1 8gb 1tb+128ssd Mx330 14" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu iyi midir?
Bunu almayı düşünüyorum şu an.
Kanka Adobe kullanacağım demiş. Gitmez bu, işlemcisi iyi ama ekran kartı Vega 10 MX'den farksız
Adobe olarak illustrator ve photoshop kullanacağım bu arada.

Ben laptop istiyorum siz masaustu diyorsunuz hocam.

Lenovo buldum hocam onu alicam sanirim.

Hocam LENOVO V14 82c4015btx I5-1035g1 8gb 1tb+128ssd Mx330 14" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu iyi midir?

Bunu almayı düşünüyorum şu an.

Adobe olarak illustrator ve photoshop kullanacağım bu arada.
Bence kullanabilirsiniz o programları sıkıntı yaşamazsınız. Ancak Optümus illetinden kurtulmak adına çift kanal ram olması gerek hocam.Çift kanal ram yüzde 20 25 artış sağlıyor. (Kendi deneyimlerim mx330 ve mx450 içindir.)

Bence kullanabilirsiniz o programları sıkıntı yaşamazsınız. Ancak Optümus illetinden kurtulmak adına çift kanal ram olması gerek hocam.Çift kanal ram yüzde 20 25 artış sağlıyor. (Kendi deneyimlerim mx330 ve mx450 içindir.)
Optümus ne oluyor hocam? Ayrıca bu laptopta çift kanal var mi nereden öğrenebilirim?

Geri
Yukarı