i5 10400 grafik kartıyla oyun oynanır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda i5 8400 IGPU'su 1080p normal ayarlarda gayet 30 FPS veriyor. 10400 modelinde birkaç yüksek FPS verir muhtelemen.

Herkese teşekkürler muhtemelen i5 10400 alıp stok sorununun düzelmesini bekleyeceğim.

Hocam adam belki montaj yaptı oraya bilemedim suç mu işledim konu açtım diye neredeyse döveceksiniz bu ne sinir böyle?
Abartmayın sizde kim niye montaj yapsın ona :D Binlerce içerik var bununla ilgili yani siz kesin emin olayım diye açtınız bu başlığı bende size aklınızda soru kalmasın diye kesin bir dille cevap veriyorum.
Herkese teşekkürler muhtemelen i5 10400 alıp stok sorununun düzelmesini bekleyeceğim.
Eğer daha almadıysan bence 11.nesil işlemcileri bekle hem stoklarda düzelir.

Abartmayın sizde kim niye montaj yapsın ona :D binlerce içerik var bununla ilgili yani siz kesin emin olayım diye açtınız bu başlığı bende size aklınızda soru kalmasın diye kesin bir dille cevap veriyorum.

Hocam şu anda bazı insalar sadece başkasına kötülük olsun diye ellerinden geleni yaparlar.
Ben sokakta yürürken önümden çok arkama bakarak gidiyorum.
Ekran kartı almıyor arkadaşımız.
Ekran kartını daha sonradan alacağım kazık yemek istemem şimdi alıp.

Hocam şu anda bazı insalar sadece başkasına kötülük olsun diye ellerinden geleni yaparlar.
Ben sokakta yürürken önümden çok arkama bakarak gidiyorum.

Ekran kartını daha sonradan alacağım kazık yemek istemem şimdi alıp.
Bu kadar şüpheci olmayın kendimden biliyorum anca strese girersiniz böyle :D

Neden oynatmasın? Gayet oynatıyor 30FPS 1080P'de. Bak dostum rica ediyorum. Tam bilmediğin konuya cevap verme. Millet yanlış anlıyor falan sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
10400 iGPU test yaz çıkar.
Oynatabiliyor ise ne mutlu.

Hocam şu anda bazı insalar sadece başkasına kötülük olsun diye ellerinden gel
Oynatabiliyor ise ne mutlu.
Bu videoda i5 8400 IGPU'su 1080p normal ayarlarda gayet 30 FPS veriyor. 10400 modelinde birkaç yüksek FPS verir muhtelemen.

Geri
Yukarı