i5 10400 grafik kartıyla oyun oynanır mı?

Hocam şu anda bazı insalar sadece başkasına kötülük olsun diye ellerinden geleni yaparlar.
Ben sokakta yürürken önümden çok arkama bakarak gidiyorum.

Ekran kartını daha sonradan alacağım kazık yemek istemem şimdi alıp.

Eğer 10400 gibi bir işlemci ile RTX 3060 Ti ekran kartı kullanma gibi bir düşüncen varsa hemen fikrini değiştir. Bende RTX 2070 Super ekran kartı var ucu ucuna kurtarıyor ve belli bir miktar darboğaz oluyor. Ama RTX 3060 ve RTX 3050 gibi kartları takacaksan sıkıntı çıkacanağı sanmıyorum.

Eğer 10400 gibi bir işlemci ile RTX 3060 Ti ekran kartı kullanma gibi bir düşüncen varsa hemen fikrini değiştir. Bende RTX 2070 Super ekran kartı var ucu ucuna kurtarıyor ve belli bir miktar darboğaz oluyor. Ama RTX 3060 ve RTX 3050 gibi kartları takacaksan sıkıntı çıkacanağı sanmıyorum.
RTX 3060 Ti kullanmayı düşünüyordum doğrusu içimi okudunuz resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LoL tarzı oyunlar oynanabilir videodaki adam 1080p en yüksek ayarlarda 60-70 FPS, en düşük ayarlarda 120 FPS civarında oynayabiliyor.

Hoca bütçem en fazla 9500 TL bu bütçeyle olmaz ki.

Şimdi ben sana internette izlediğin videolardan her insan gibi i5 10400 al desem biliyorum benim yaşadığım performans sıkıntısından fazlasını yaşayacaksınız. Size tavsiyem bütçe arttırma gibi bir durumunuz yok ise RTX 3060 olan modelini almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Şimdi ben sana internette izlediğin videolardan her insan gibi i5 10400 al desem biliyorum benim yaşadığım performans sıkıntısından fazlasını yaşayacaksınız. Size tavsiyem bütçe arttırma gibi bir durumunuz yok ise RTX 3060 olan modelini almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bana öneriniz bu mu doğru anlamış mıyım?
Stok sorunu düzelene kadar i5 10400 ile idare et düzelince RTX 3060 al.

Geri
Yukarı