i5 10400 işlemciye soğutucu önerisi

Daha fazla  
İyi günler dilerim öncelikle. ASUS Prime B460M-K anakartım ve Intel i5 10400F işlemcim var. Stok soğutucu biraz sesli çalıştığı için soğutucuyu değiştirmeye karar verdim. Aklımdaki ürünler şunlar:
Fiyat olarak da F/P bir ürün arıyorum. Arkadaşlar çoğu soğutucuda 1150, 1155 vs. yazıyor ama 1200 soket yazmıyor uyumlulukta sıkıntı yaşar mıyım?
Sizin öneriniz nedir?

İyi günler dilerim öncelikle. ASUS Prime B460M-K anakartım ve Intel i5 10400F işlemcim var. Stok soğutucu biraz sesli çalıştığı için soğutucuyu değiştirmeye karar verdim. Aklımdaki ürünler şunlar:
Fiyat olarak da F/P bir ürün arıyorum. Arkadaşlar çoğu soğutucuda 1150, 1155 vs. yazıyor ama 1200 soket yazmıyor uyumlulukta sıkıntı yaşar mıyım?
Sizin öneriniz nedir?

Bütçe.

Bütçem attığım ürünlerdeki gibi 200tl civarı.
Hocam Snowman T6 güzel duruyor. Anakartıma uyar değil mi?

Sizin öneriniz nedir?
115x ve 1200 soketlerin soğutucuları aynı. Ben 1200 soket işlemcime eski 1151 işlemcim için aldığım soğutucuyu kullanıyorum.

Peki arkadaşlar Snowman T6'yı alıyorum. Benim kullandığım kasanın üstünde fan yok. Oraya da bir fan almayı planlıyorum. Sığar mı? Kasa: Xigmatek Lamiya

Geri
Yukarı