i5-10400 sistem toplama önerisi

Sizin attıklarınıza yemekten sonra bakacağım detaylı. 5000-5500 arası gayet ideal benim için.

Anladığım kadarıyla F işlemci olmayan onboard, F işlemci VGA'sız doğru mu anladım?

F olanların içinde dahili grafik birimi olmuyor yani ekran kartınız yoksa ekrana görüntü gelmez ancak 10400 alırsanız ekran kartı olmasa bile çalışır ancak oyun oynayamazsınız.

CS:GO'yu 720p Low da anca alırsınız.

F olanların içinde dahili grafik birimi olmuyor yani ekran kartınız yoksa ekrana görüntü gelmez ancak 10400 alırsanız ekran kartı olmasa bile çalışır ancak oyun oynayamazsınız.

CS:GO'yu 720p Low da anca alırsınız.
Anladım. Aslında laptop Pubg'yi adam akıllı oynatsa almama gerek kalmayacak belki ama o da nasıl oluyor bilmiyorum.

İ7 7.Nesil, 4gb ekran kartı, 8 gb RAM var ETS2 harici hiç bir oyunu adam akıllı açmıyor. Yani mantık nasıl oluyor bilmiyorum genele baktığımda laptop özelliklerimde iyi ama çözemedim :)

Anladım. Aslında laptop PUBG'yi adam akıllı oynatsa almama gerek kalmayacak belki ama o da nasıl oluyor bilmiyorum.

i7 7.Nesil, 4 GB ekran kartı, 8 GB RAM var ETS 2 harici hiçbir oyunu adam akıllı açmıyor. Yani mantık nasıl oluyor bilmiyorum genele baktığımda laptop özelliklerimde iyi ama çözemedim :)

Ekran kartı ve işlemcinin tam modeli nedir?

Ekran kartı 2021 yılı için giriş seviyesi o yüzden oyunlarda zorlanıyor laptopunuz :D
o zaman sizin attıklarınıza bakmaya başlıyorum artık teşekkür ederim yardımlarınız için.
Patriot Viper Steel 8 GB 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe X2

10400F e RX 570 4 GB da yakışmaz en az 1650S lazım ancak şu an sıfır ekran kartı yok.

burada atmış olduğunuz anakartın HDMI çıkışı yok bunun yerine muadil HDMI çıkışı olan önerebileceğiniz var mı?

o zaman sizin attıklarınıza bakmaya başlıyorum artık teşekkür ederim yardımlarınız için.

burada atmış olduğunuz anakartın HDMI çıkışı yok bunun yerine muadil HDMI çıkışı olan önerebileceğiniz var mı?

İşlemciyle render alınmayacaksa i3 10100 f alınıp ekran kartı artırılabilir.

Geri
Yukarı