Steam Gift mantıklı mı?

• Konuyu başlatan Soux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 183
Ban yiyecegini düşünmüyorum ama çalıntı kredi kartıyla gift atılırsa başın belaya girer mi bilmiyorum bu düşük ihtimal çünkü genelde ucuz bir şey aldın mı arkasında bir haltlar yeniliyor günümüzde birine güvenmek zor.
Anladım hocam en iyisi indirimleri bekleyeyim, bunun riskine girmeye değmez diye düşünüyorum.

27 Mayıs'taki fesitvalde ancak.

En iyisi festivalde indirimi bekle al ucuza alacagım diye risk almanı istemem para kaptırmaktansa fazla verip tam güvende ol bende öyle aldım Full oyun.

Anladım hocam en iyisi indirimleri bekleyeyim, bunun riskine girmeye değmez diye düşünüyorum.

En iyi seçim umarım erkenden alıp oynamaya başlarsın iyi Sosyaller.

Hocam açıkçası o yönden çekincem dolandırılmadan kaynaklı değil çünkü bazı siteler özellikle gift gibi konularda güvenli satıcılardan alınca bir sıkıntı çıkartmıyor diye biliyorum, benim takıldığım kısım ban riski olan kısım. Hesabı bir oyun yüzünden sıkıntıya sokmak istemiyorum.

Hocam Steam hesabı sıkıntıya girebilir diye düşünüyorum açıkçası, sonuç olarak Steam giftlerin satışı Steam tarafından açık bir şekilde yasaklanan bir şey ve fark edildiğinde VAC ban yeneceğini de söylemişler.

Ben zamanında Stream adlı platformdan bir satıcıdan almıştım, tabii o zamanlar CC yaygın değildi. Aldığım oyunlar ucuz oyun değildi zamanına göre, Steam CC ile hediye gönderen kişi banlamıştı fakat oyunlar CC ile alındığı için bana sadece satın alınan oyunlar kütüphanede kaldırıldı diye birkaç kural yazılı pencere bildirimi gelmişti.

Hayır yanlış oldugunu düşünmüyorum konu sahibi almayı düşünebilir ben sadece uyarıyorum para onun.

Tekrar baktım, bahsetiğiniz gibi 14 gün süreç varmış, önceden bu durum yoktu sanırım tekrar güncellediler.

En iyisi festivalde indirimi bekle al ucuza alacagım diye risk almanı istemem para kaptırmaktansa fazla verip tam güvende ol bende öyle aldım Full oyun.

En iyi seçim umarım erkenden alıp oynamaya başlarsın iyi Sosyaller.
Teşekkürler hocam size de iyi sosyaller. Diğer yardım eden arkadaşlara da teşekkürler, indirimleri bekleyeceğim çok yüksek ihtimalle.

Dediğim gibi hocam yaz indirimlerinden önce de girecektir bence 27 Mayıstaki fesitvalde ancak dediğiniz şeyi bilmiyordum o da mantıklıymış aslında olabilir. Peki bu yasak bir şey mi normal şartlarda ? Hesap bunu sürekli yapmıyorsa farkedilemez zaten ancak merak ettiğim için soruyorum.
Yasak değil. Sürekli yapan yok zaten. İnsanlar CS envanterini paraya dönüştürmek istiyor yapıyor tek seferlik. Sistemde sadece oyun hediye edilmiş diye gözüküyor zaten.

Yasak değil. Sürekli yapan yok zaten. İnsanlar CS envanterini paraya dönüştürmek istiyor yapıyor tek seferlik. Sistemde sadece oyun hediye edilmiş diye gözüküyor zaten.

Acaba şey düşünüyorum çaldıkları hesaplardan gift atıyorlar mı? Çünkü bu forumda çok Steam çalınan hesap gördüm bazıları farklı hesaplara oyun atmıştı.

Acaba şey düşünüyorum çaldıkları hesaplardan gift atıyorlar mı? Çünkü bu forumda çok Steam çalınan hesap gördüm bazıları farklı hesaplara oyun atmıştı.
CC'i genelde çalınan hesaplardan yapıp GIF satışı yapıyorlar.

Geri
Yukarı